3 wojna światowa

3 wojna światowa wybuchnie niebawem. Doglądnąłem ostatnio HEJT PARK 263 – BARTOSIAK, ZYCHOWICZ, STANOWSKI O GEOPOLITYCE, GOSPODARCE I ŚWIATOWYCH KONFLIKTACH. I niestety to co mówili eksperci jest mądre i logiczne, smutna sprawa ale prawdziwa. Szybko rosnące w siłę Chiny będą chciały naturalnie rządzić światem, jako najpotężniejszy kraj na Ziemi. A USA raczej nie będzie chciało oddać korony i pracować na rzecz Chin.

Niestety tak jest na Ziemi że ktoś musi na kogoś pracować, nie da się zrobić tak by wszystkim było dobrze. 3 wojna światowa wisi na włosku, pocieszeniem jest to że może nie będzie taka krwawa jak poprzednie. Już dawno temu pisałem że wspólny światowy jeden rząd, byłby zbawieniem dla Ziemian. Niestety każdy kraj chce być najlepszy i nie ma szans na pojednanie wszystkich.

3 wojna światowa.


kobieta.interia.pl

„W mediach wciąż pojawiają się nowe wizje różnych jasnowidzów, które dotyczą końca świata, katastrof i wojen. Teraz głośno znów jest o wnuczce Józefa Stalina, która jest przekonana o tym, że wie, kiedy dokładnie wybuchnie III wojna światowa.

Jedną z takich osób jest wnuczka Józefa Stalina – córka Swietłany Alliłujewej. Córka Stalina, Swietłana, przyszła na świat w 1966 roku i gdy była już dorosła uciekła z ZSRR do USA. Potępiła działania polityczne ojca i wyszła za amerykańskiego architekta. Z tego związku na świat przyszła Olga Peters, która później zmieniła imię na Chrese Evans.”

3 odpowiedzi na “3 wojna światowa”

Możliwość komentowania została wyłączona.