Rosja ostatni moment

Rosja jest mocarstwem i ma ambicje podboju całej Ziemi, myślę że to dla nich ostatni moment i chcą go wykorzystać. Powoli każdy liczący się producent aut przechodzi na odnawialne źródła energii. Wystarczy połowę dachów domów pokryć panelami słonecznymi, by wystarczyło darmowego prądu na wszystkie potrzeby i paliwo do auta.

Rosja wie że to ostatni moment gdzie zarabia ogromne pieniądze na gazie i ropie. Jeszcze około 10 lat i będzie wyraźnie widać że nie potrzebujemy np. gazu do ogrzania domów. Można ogrzewać prądem który będzie przechowywany w bateriach, a wytwarzany z np. paneli.

Wiem że wielkie huty i inne duże zakłady, czy duże maszyny dalej będą potrzebować gazu i ropy. Ale myślę że przynajmniej indywidualny odbiorca będzie mógł być samowystarczalny. O ile oczywiście państwo polskie na to pozwoli, wiadomo że politycy nie chcą dać nam np. prądu gratis. Gdyby np. od zaraz każdy postawił panele i jeździł na prąd, państwo nie miało by pieniędzy na swoje zachcianki i zobowiązania finansowe których musi dotrzymać, np. emerytury. Większość ceny w paliwie do samochodów to oczywiście podatki.

Przyszłość i dom który jest zasilany ze swoich odnawialnych źródeł, wygląda pięknie. Ale politycy nie śpią i pewnie będą tą wizje utrudniać jak mogą. Póki co Rosja może zaatakować bo już nigdy później nie będzie taka silna jak teraz.

Rosja.

rosja

„Patrzysz Rosja
Widzisz grubą granicę
Gdzie Estonia
A gdzie Ukrainy obszary
Patrzysz Rosja
Jaki ten świat mały
Wielkie bogactwa natury
Schowasz swój kraj
W małej kieszeni
W myślach widzisz
Kraj olbrzymi
Patrzysz Rosja
Słowa mają tyle zieleni
Syberia
Widzisz coś pomiędzy wierszami
Jak słowo do słowa
Kiedyś wiele się zmieni
Patrzysz Rosja
Smutek i radość
Które wspomnienie przeszłości
Zostawiamy w pamięci?”

3 odpowiedzi na “Rosja ostatni moment”

  1. Pingback: Kobiety hmmm. Większość kobiet jest taka.. ... - real-blog.eu

Możliwość komentowania została wyłączona.