22 lipca 2014 – 10 sierpień 2014

22 lipca 2014, to taki wpis na raty. Latwiej mi zdanie co dzień napisać niż wymyślać jakieś bardzo ciekawe tematy np. soku życiowego. To co już jest to zostanie a na pewno jeszcze parę zdań napiszę za odpowiednią tatą tak jak na początku. <^ ^,> dziś rocznica oficjalnego otwarcia Pałacu Kultury i Nauki w. Warszawie (1955), chyba będę szedł z tym na rekord, jak najwięcej wpisów zmieścić w jednym wpisie 🙂 tymczasem.

24 lipca 2014, miało być tutaj a przepuściłem wpis o. ShadowPlay 🙂 sztukę nieprzewidywalności opanowałem do perfekcji, nawet sam nie potrafię przewidzieć co będzie później robił :).  „Europejski Trybunał w Strasburgu ukarał Polskę za łamanie praw człowieka w sprawie tajnych więzień CIA.

” W Polsce prokuratura i sądy są na usługach rządzących i bogatych, niestety sądy nie zawsze są sprawiedliwe. Na szczęście jest ktoś ponad naszą krajową mafią i mam nadzieje że w końcu zrobią z tym porządek… Kierując się w pierwszej kolejności sprawiedliwością a nie wpływami.  Ja rozumiem że takiego terrorystę to sam bym oprawił z przyjemnością. Ale skoro mamy takie prawo to każdy musi go przestrzegać czy to jest pan.

Leszek Miler czy Prezydent. Na razie politycy robią co chcą, prawo ograniczające życie jest nie dla nich tylko dla mas (nas) ale może w końcu kiedyś to się skończy.

29 lipca 2014, raz dwa pa 😉

Tusk – dobra

4 sierpień – Polacy zaczęli chować swoje dobra 🙂 smutne to ale tak to jest. Amber Gold itp. itd. chociaż tyle możemy że się pośmiejemy z kłamcy i oszusta … bo na razie zrobić nic nie można, co nie znaczy że zawsze tak będzie czasami wszystko zmienia się w jeden dzień, takiej zmiany sobie i wam wszystkim życzę by ludźmi „rządzili” ludzie którzy chcą dobra wspólnego a nie głównie swojego kosztem reszty, widocznie pacany z wiejskiej i nie tylko jeszcze do tego nie dorosły 🙂

9 sierpień – Rosja walczy ekonomicznie z nami w odwecie za. Ukrainę, ale nie tylko nam się to daje we znaki … np. Niemcy stracą na tym dużo więcej, ktoś pomyśli. Niemcy są bogaci to ich na to stać, ale to nie o to chodzi. Chodzi o to że walczymy w słusznej sprawie i to jest najważniejsze, są opinie by. USA zniosły embargo na polskie owoce i pomogli …, chcą by UE pomagała.

Stany Zjednoczone dbają o swój rynek i. LUDZI a nasze niewolnicze koszty pracy wykończyłyby całkowicie ich system. Oni dbają o to by pracujący ludzie żyli na jakimś poziome, podobnie na zachodzie. (Wydaje się logiczne i mądre rozwiązanie ale nie dla komunizmu i idiotyzmu) u nas łatwo wprowadzić niewolniczą pracę bez emerytury i bezpłatnego lekarza. Tylko w taki sposób sami się wykończymy lub przynajmniej tych co najniżej są. Ale po co zajeżdżać dobry silnik, ktoś pomyśli młodych dużo to się będą zmieniać … Młodzi wszyscy emigrują i zobaczymy kto będzie utrzymywał tych idiotów, ktoś pomyśli władza się wyżywi \

Polityka

Embargo na nasze owoce, głównie jabłka, może już nigdy nie osłabnąć tak jak te z USA, i w takim przypadku EU ma dawać kasę sadownikom za darmo jak długo ? mam wyobraźnie nie jestem przeciwko nim, rozumiem pomoc za straty np. miesięczne ale jak długo to ma trwać ?  ehhh temat rzeka wystarczy na dziś, trzeba się cieszyć drugą połową lata .

ps. Jeszcze parę zdań bo nie chce być źle zrozumiany, to politycy idioci są odpowiedzialni za to że jest u nas lipa z gospodarką, ludzi coraz mniej demografia i emigracja, we wszystkich mądrych firmach komputeryzacja, w większości branż redukcja zatrudnienia związana w komputeryzacją, ale urzędnicy rządowi w.

10 lat, chyba ze 150.000 zrobiło się ponad pół miliona ? dodać tych co pracowali tylko 15 lat itp. podatki masakra wirusy w prawie, jakie wirusy ? firma bez płacy minimalnej jest wstanie wygrać wszystkie uczciwe przetargi, u nas mało takich ale w tym kierunku zmierzamy ? ludzie na umowach o dzieło mają mało kasy i wszyscy podążamy za tym (oprócz państwowych dostatnich posad, ale tam mało kto się zmieści a wszyscy muszą robić na nich) każdy musi ciąć do ostatniego grosza bo na rynku twarda konkurencja, nie ma progu minimalnego (progu zwalniającego zachowania nie ludzkie choć to różni różnie mogą rozumieć ) w mądrych bogatych w pieniądze ale i też w.

KULTURĘ państwach np. Anglia, Niemcy itp. jest płaca minimalna i nie może być inaczej gdy jesteś człowiekiem dla człowieka, lepiej przebywać wśród szczęśliwych ludzi niż odwrotnie, my idziemy w stronę chin, (tylko że oni już tu byli i uciekli pamiętacie ?) chiny kraj bogaty to prawda ale ja piszę z małej litery bo nie wydaje mi się by ludzie byli tam szczęśliwi tak jak np. w USA ? co nam może dać więcej szczęścia niż szczęśliwi wszyscy ludzie na wspólnej niebiesko zielonej planecie ? pytanie dla niektórych retoryczne ale dla mnie ponad wszystkim jest szczęście wszystkich, wolę to niż pobyt w kosmosie jako pierwszy „cywilny” człowiek, w kosmos może później po pierwszym marzeniu.

Kościół

Dość podziałów w religii i wojen z tego powodu ! wierzcie sobie w spokoju ale bez oszukiwania naiwnych i zarabiania miliardów to chyba nie wasze powołanie ? wspomnę o seksie może czas to zalegalizować ? jestem pewien że to drastycznie zmniejszy odsetek pedofilów i zboczeń seksualnych w zakonie, a i niech też mają trochę zdrowej normalnej dla człowieka miłości której każdy potrzebuje, dość kłótni przy korycie ! Normalny Polak się dogada z Polakiem, Rosjaninem czy z.

Włochem ale ci na górze mimo luksusów się kłócą, są manipulowani lub chcą tak robić by wprowadzać zamieszanie i straszyć nas wszystkim co złe na tej planecie, pierwsze robiąc to zło by było czym straszyć … korporacje farmaceutyczne i finansowe wywierające wpływ na rządy i ograbiające je, dość. Dość media nie szczere robiące ludziom papkę z mózgu a później się dziwiące jak można być tak ograniczonym… itp. korupcja w np. państwowych szpitalach, itd. kończę bo się nie mogę zatrzymać pa (wiem że ja sobie mogę pisać a karawana jedzie dalej, ale nie wiadomo jak długo pociągnie bo wiecie co zawsze wypływa na powierzchnie)

22 lipca

3 komentarze do “22 lipca 2014 – 10 sierpień 2014”

  1. Plan Polityków z Polski jest taki, zalegalizować bardzo tanią siłę roboczą, wyprodukować produkty a później sprzedać bogatym krają. Później się dziwią że USA też nie chce jabłek z Polski bo stracą ich pracownicy, u nas jest nie problem wyprodukować wszystko taniej 7 razy niż np. w USA, tylko chodzi o to by zrobić coś i ktoś to chciał później kupić, wszyscy trąbią by pomagać sadownikom tylko u sadowników jabłka po 1,5 a w sklepach po 3 – 4 złote, i komu tak naprawdę pomagamy ? bogatym pośrednikom, hipermarketom i trochę sadownikom którzy mają dużo więcej roboty i dużo mniej kasy, a poza tym kto pracuje przy jabłkach, jakie mają umowy komu tak na prawdę pomagamy? czemu to na nas spada odpowiedzialność a nie na tych debili z wiejskiej, wysokie podatki i wysokie koszty zabawy na państwowych posadach (nie wszystkich) kierują kraj w przepaść, a to jaka jest w kraju gospodarka to zależy od prawa a nie obywateli, my mamy pracowników dobrych których doceniają na całym świecie tylko nie w naszym kraju.

    • Ciekawy punk widzenia, trochę się zgadzam ale na razie nie chce mi się już o polityce, czasami tak mam że muszę od tego odpocząć do czasu aż mnie coś wyjątkowo zainteresuje 🙂 patrząc z perspektywy dziesięcioleci bywało gorzej, myślę że jakoś powoli będzie dobrze.

Możliwość komentowania została wyłączona.