Pluralizm w TVP

Pluralizm w TVP to jakaś ściema, poważne zagraniczne gazety są zaniepokojone tym co się dzieje w Polsce. Czytam dziś jak „New York Post” komentuje przejecie władzy w TVP przez Donalda Tuska, to koniec pluralizmu w naszym kraju ?

Nie wiem kiedy oglądali Polskie Wiadomości o 19:30, ja sam to żadko robiłem ale pamiętam że przez 8 lat to raczej była jednostronna retoryka. Mam na myśli to że Donald Tusk był zły i winny wszystkiemu. A Rząd PiS nas broni przed Unią Europejską i jest super pod każdym względem. Nigdy przez osiem lat nie słyszałem nic złego na PiS w Publicznych Mediach. A zdażały się czasami lekkie podkniecia, ponieważ nie ma Ludzi świętych.

Niby New York Post ale proszę Państwa, to nie są publiczne media i one sieją propagandę. Nie mówię że teraz będzie dobrze, tylko mówię że mefia publiczne w polsce sa powiązane w politykami, od nich zależne i im służące niestety. Pluralizm w TVP to ja nigdy nie pamiętam. Może jestem za młody.

22 lipca 2014 – 10 sierpień 2014 – real blog eu (real-blog.eu)

Leszek Miler czy Prezydent. Na razie politycy robią co chcą, prawo ograniczające życie jest nie dla nich tylko dla mas (nas) ale może w końcu kiedyś to się skończy.


„Doran przekonuje, że decyzja nowej władzy o przejęciu mediów publicznych, może negatywnie wpłynąć na pluralizm opinii w naszym kraju.

To zły dzień dla wolności, gdy rząd wykorzystuje władzę państwową do zamknięcia prasy w dowolnym kraju. To był bardzo zły dzień dla Polski. Największą ofiarą będzie prawdopodobnie różnorodność opinii w polskich mediach.”

„New York Post” alarmuje: To był bardzo zły dzień dla Polski (wpolityce.pl)