ShadowPlay

ShadowPlay to niesamowita funkcja wbudowana w nowe układy graficzne GeForce GTX 600 i 700, Funkcja GeForce ShadowPlay pozwala nagrywać gry w dobrej jakości nie tracąc nic na wydajności, oprogramowanie samo optymalizuje ustawienia grafiki w poszczególnych grach (na razie wszystko na ultra detale), program jest darmowy co w porównaniu z płatną i gorszej jakości konkurencjom mam na myśli Fraps jest rozwiązaniem rewolucyjnym, można nagrywać rozgrywki, stremować w serwisie Twitch i nawet tego nie zauważymy grając.

ShadowPlay

Gdy testowałem tą opcję i oglądałem nagrane bitwy to zauważyłem że film się czasami przycina, jednak to jakieś błędy lub spadki wydajności ze strony nagrywania bo podczas grania nie zauważyłem żadnych problemów z grafiką która jest bliska ideału.

Fajny bajer ale ma też swoje wady, nie można nagrywać pulpitu tylko gry w trybie pełnoekranowym zgodne z oprogramowaniem, nie można nagrywać np. gry demo w moim przypadku to było StarCraft, legalna gra demo w której zablokowane jest dużo opcji po to by móc grę przetestować i sprawdzić czy nam się podoba przed zakupem.

Podsumowując ShadowPlay jest super, na pewno teraz każdy świadomy tego gracz, przed zakupem kompa będzie brał to pod uwagę 🙂

1 przykład League of Legends

2 Diablo 3 

Pogoda deszczowa, jak to mówią niektórzy „barowa” 🙂 ale też dobra do grania i wielu innych przyjemnych rzeczy <^ ^,>

19.09.2014 – Już jakiś czas po aktualizacjach oprogramowania zniknęły wszystkie lagi 🙂 program dalej jest w wersji beta ale super działa 🙂

Aktualizacja beta ShadowPlay

2 odpowiedzi na “ShadowPlay”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *