Zmodernizowany oddział neurologii w Zawierciu

Zmodernizowany oddział neurologii w Zawierciu, ostatnio dobrze się dzieje w Powiatowym szpitalu. Od razu piszę że zdjęcie nie ma nic wspólnego z Zawierciem, to Szpital Uniwersytecki w Okayamie, Japonia.

Zmodernizowany oddział neurologii w Zawierciu, może kiedyś będzie wyglądał jak w Japonii. Pamiętam kiedyś taką obietnice polityków przed wyborami, że będziemy drugą Japonią. W Zawierciu spoko jakiś postęp jest, ponieważ jak dla mnie to dobrze.

Niedaleko od Zawiercia w Dąbrowie Górniczej, zmarł Gość którego, nie przyjęli na SOR.

Sytuacja miała miejsce 4 marca. Tata osłabł. Mało jadł, nie miał apetytu. Nie skarżył się na bóle, że coś go bolało czy miał jakieś dolegliwości…

Niestety nie da się uniknąć niektórych rzeczy, my ulepszamy szpitale a np. Elon Musk wszczepia implanty do mózgów. Robiąc z człowieka cyborga, mega mózgowca, ponieważ będzie dużo lepszy od normalnego człowieka.


Szpital Zawiercie – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Dobre jest to że istnieje Fotowoltanika i ostatnio czytam o super Autonomicznym (pracujący bez obsługi ludzi) Robocie. Który prostym językiem w skrócie mówiąc usuwa prawie wszystkie bakterie, o których większość ludzi nie ma pojęcia.


Wpis inspirowany silesia24.pl:

„Zakończył się I etap modernizacji Oddziału Neurologicznego z. Pododdziałem Udarowym w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu. W wyremontowanej części powstały dwie przestronne sale z łóżkami intensywnego nadzoru medycznego, przeznaczone dla pacjentów przyjętych we wczesnej fazie udaru niedokrwiennego mózgu, sale wczesnej rehabilitacji neurologicznej oraz izolatka z osobną wentylacją. Pokoje posiadają własne łazienki, każdy pokój wyposażony jest w telewizor. „