Amerykański generał ostrzega Taiwan

Amerykański generał ostrzega Taiwan

Amerykański generał ostrzega Taiwan i cały świat, wojna na Pacyfiku jest nieunikniona. W naszych czasach najcenniejsza jest Sztuczna Inteligencja, nie złoto, diamenty, krypto czy akcje. Tajwan ma monopol na najlepsze procesory, ani USA, ani Chiny tego nie odpuszczą, więc czeka nas wojna.

Piotr Zychowicz i Jacek Bartosiak uczy nas od dawna, ja oglądam na YouTube. Musi się to stać, tak samo jak musiała wybuchnąć wojna na Ukrainie, którą przewidzieli wcześniej w książce.

Rosja słynie z dobrych Hakerów, Szachistów itp. mają nawet Edward Snowden. Amerykański generał ostrzega Taiwan i świat, wojna już trwa i będzie się rozkręcać, trzeba się przygotować.

Hejterzy w Internecie – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Hejterzy w Internecie to dość popularne określenie człowieka który np. może być frustratem, lub debilem i pewnie jeszcze wiele różnych określeń by się znalazło na kogoś kto krytykuje w sposób głupi. Nie podając logicznych powodów, pisząc nie na temat, używając tylko samych magicznych słów lub wszystko na raz. Myślę że powoli liczba tego typu zachwiań będzie się  zmniejszać, powodów jest przynajmniej parę.


Wpis inspirowany www.polsatnews.pl

„Chiny budują swój arsenał wojskowy i nuklearny na skalę niespotykaną od czasów II wojny światowej – alarmuje John Aquilino, szef amerykańskiego Dowództwa Indo-Pacyfiku. Ich celem jest przygotowanie do potencjalnej inwazji na Tajwan. Wojskowy wskazał, że będą gotowi już za parę lat.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *