Zamach terrorystyczny w Rosji

Zamach terrorystyczny w Rosji

Zamach terrorystyczny w Rosji, USA mówi że ostrzegało. Ale czy podali szczegółowe informacje czy tylko zarys, ciężko upilnować cały kraj. Ze świata płyną wyrazy wsparcia dla Rosjan, wierze że to wpłynie dobrze na wojnę w Ukrainie.

Może Rosjanie zrozumieją że na świcie jest dużo zła, np. terroryści … nie ma potrzeby by my Słowianie się zabijali, dla pieniędzy ropy czy granic. Nawet zabijanie się z innymi narodami jest niepotrzebne, czy dopiero na skraju końca naszej planety, zjednoczymy się. Zjednoczymy się razem by ratować planetę, czy może przed końcem, rozwalimy ją sami.


Zdjęcie wpisu jest z gry Wiedźmin 3, jest teraz fajna promocja za 20 złoty można kupić. Gra z ocenami 10/10 to musi być legenda, pograłem już parę godzin i muszę przyznać. Na minimalnych ustawieniach wygląda pięknie, np. twarze wydają mi się dużo lepsze niż w Cyberpunk 2077.

Zamach terrorystyczny w Rosji.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Czasy niewolników i handlarzy nimi mamy już na szczęście za sobą, są jeszcze inne paranoje np. Nastawienie wobec siebie graniczących ze sobą narodów. Rosja w tej sprawie wypada bardzo słabo prowadząc politykę wobec sąsiadów przez straszenie bronią. Szantaż i kombinowanie jak tu najlepiej zarobić.

Olimpiada w Soczi – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *