Złoto bardzo drożeje

Złoto bardzo drożeje, a nawet Narodowy Bank Polski planuje zwiększyć swoje rezerwy w tym kruszcu. Dla mnie to jest zjawiskiem niezwykłym, ponieważ uważam, że sztuczna inteligencja ma większą wartość niż metal. Możliwe, że z złotem tworzy się bańka spekulacyjna, podobna do tej, która dotyczyła kryptowalut i ich gwałtownych wzrostów cen.

Legenda głosi, że Anunaki kiedyś przybyli na Ziemię. Utworzyli ludzkość, aby wydobywała dla nich złoto, metal ceniony w jubilerstwie. Złoto znajduje zastosowanie również w elektronice, choć nie jest to jego główne przeznaczenie. Dla mnie najistotniejsze jest podążanie za słowami Elona Muska: „Naprawdę jedyne, co ma sens, to dążenie do większego kolektywnego oświecenia.”

Według najmądrzejszego człowieka, złoto nie powinno być aż tak drogie. Dlaczego narodowe rezerwy nie przechowują informacji, na przykład o planach budowy elektrowni atomowej, zamiast bezwartościowego złomu? Lepiej byłoby trzymać w banku instrukcje teleportacji. Obecnie złoto osiąga rekordowe ceny na giełdach, ale czas pokaże, jak długo ta tendencja się utrzyma. Możliwe, że mylę się, a Anunaki mieli rację, uznając złoto za bardzo cenny minerał. Złoto bardzo drożeje.

Nasus – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Od razu przejdę do najważniejszej rzeczy czyli wysysające uderzenie, jeżeli . Nasus zabije małego stwora za pomocą tego uderzenia jego następny atak tym uderzeniem zwiększy się o 3 punkty. Jeżeli zrobi to samo na bohaterze lub dużych stworach jego moc wzrasta o 6 punktów ! Ta umiejętność sprawia że w późniejszej fazie gry bohater ma ogromnie duży atak dzięki. Któremu wbija w ziemię każdego innego zawodnika popularnej ligi.


Wpis inspirowany next.gazeta.pl;

„Złoto drożeje w oczekiwaniu na obniżki stóp w USA. Wśród analityków dominuje pogląd, że rosnąca cena złota to efekt oczekiwania na obniżki stóp w USA. To sprawi, że aktywa zależne od stóp, np. depozyty bankowe i obligacje skarbowe, będą mniej korzystne. Mimo ostatnich zaskoczeń inflacyjnych w górę oraz wyższych prognoz (zarówno inflacji, jak i tempa wzrostu PKB) amerykański bank centralny. Fed cały czas utrzymuje plan trzech obniżek stóp w tym roku. Do pierwszej ma dojść już w czerwcu. Aktualne prawdopodobieństwo takiego ruchu (według narzędzia. CME FedWatch Tool badającego transakcje inwestorów) to około 63 proc.”