Zawiercie popiera PiS

Zawiercie popiera PiS, taką reklamę zobaczyłem na moim Facebook … Nawet Powiat Zawierciański popiera PiS, a nie samo Zawiercie jak napisałem w tytule. Wcześniej pisałem o kłamstwie w tym wpisie : Kłamstwo – real blog eu (real-blog.eu)

Przed chwilą czytam i nie rozumiem ? Ja mieszkam w Zawierciu i nie koniecznie muszę popierać PiS, czemu inni kłamią że cały powiat popiera ? Może jeżeli jest większość to uznaje się że wszyscy, nie wiem ale może ktoś mi wytłumaczy ?

Zawiercie popiera PS, denerwuje mnie że tak bardzo chce się Nas skłócić z Niemcami … Myślę że powinniśmy myśleć co dla nas w Unii Europejskiej i NATO jest najlepsze, że powinniśmy zacząć rozmawiać o wspólnym interesie a nie o tym że ktoś zarabia na kimś.

I mam tu na myśli Niemieckie władze i Polskie, Polacy musza zrozumieć że Niemcy na autach sprzedawanych na Ziemi zarabiali krocie, Tesla zaczyna wypierać i zaczynają się problemy. Niemcy muszą zrozumieć że już czas gadać jak równy z prawie równym a nie gadającą małpą.

https://www.instagram.com/deawuide/

2 odpowiedzi na “Zawiercie popiera PiS”

  1. Pracowałem kiedyś w Niemczech i fajnie było, myślę że powinniśmy wykazać więcej chęci by się dogadać razem a nie ciągle kłócić.

Możliwość komentowania została wyłączona.