Elon Musk i Starlink

Elon Musk i Starlink, jeżeli Elon to zrobił to pewne w dobrej wierze, jeżeli była możliwość strzelania Atomówkami? To Elon wie że to koniec Planety Ziemia, a jeszcze nie skolonizował innych Planet by móc uciec.

Nie wiadomo czy Putin nie będzie chciał spalić świata … Może już umiera i ma gdzieś, pewnie ta wojna to dla niego koszmar… Nie znam go nie wiem co on myśli, i jak te wieloryby z Moskwy żyją.

Myślę że nawet jeżeli to zrobił to może dzięki temu zarobił tyle dolarów że, np. kupi Ukrainie 100000 takich dronów ? Nie wiemy jak to będzie ale może Elon Musk powiesz nam o co chodzi ? ^ ^,

Jak dla mnie ten Geniusz jest zajebisty, auta Tesla z silnikami odrzutowymi na zimne powietrze to kosmos 🙂 Kiedyś pewnie wystrzepi sobie fajne implanty np. elektryczna pompka do serca a żyły wzmocnione jak kable od karcher.

Elon Musk a Starlink. CNN: Kazał wyłączyć, by uniknąć uderzenia w Rosję – Wydarzenia w INTERIA.PL

„Musk miał wydać rozkaz. Media: Obawiał się ataku na okręty Rosji.

Amerykańska stacja CNN opisuje zdarzenie, jakie miało mieć miejsce w 2022 roku. Jak wynika z ustaleń dziennikarzy, Elon Musk – miliarder i właściciel firmy SpaceX – miał wydać rozkaz wyłączenia sieci satelitów Starlink, by udaremnić atak ukraińskich dronów na okręty Rosji. Według doniesień Musk miał przestraszyć się możliwej „atomowej odpowiedzi” ze strony Kremla.”

2 komentarze do “Elon Musk i Starlink”

  1. właśnie słucham :

    Kto zatrzyma Rosję? Czy USA pójdą na wielką wojnę w obronie Polski? – Jacek Bartosiak i P.Zychowicz

    Mistrzowie komentują to wydarzenie, Elon Musk powiedział że dostał rozkaz od prezydenta USA i nie miał wyjścia, inaczej było duże prawdopodobieństwo wojny atomowej …

Możliwość komentowania została wyłączona.