Youtuberzy wykorzystywali

Youtuberzy wykorzystywali nieletnie kobiety, trochę przeżyłem szok jak się dowiedziałem co robił między innymi BOXDEL. Uwielbiałem gościa a teraz to już lipa, parę razy pisałem o Księżach którzy wykorzystywali dzieci, więc teraz też nie przemilczę sprawy.

13 lat miała najmłodsza dziewczynka i to jest masakra, dziewczyny wpatrzone w.

YouTuberowych i Dolarowych milionerów, zostały nieuczciwe potraktowane. Pewnie myślały że mogą być normalną parą a nie tylko do zabawy, szkoda że tacy wpływowi ludzie mają takie hobby.

Przypomina mi się film Dziewczyny z. Dubaju, ale tam wiadomo że raczej są to dorosłe kobiety i wiedzą po co jadą. Tutaj niewinne, naiwne dziecko jest krzywdzone. Dla mnie nie ma przyjemności jeżeli kogoś się krzywdzi, ale wiadomo każdy jest inny, a. Świat jest nie za fajny, i chyba coraz gorzej.

Pamiętam że BOXDEL miał nawet klub w Zawierciu „Afterek”, nawet nie chce myśleć czy może tam też odbywały się polowania na nieletnie dziewczyny. Chyba trzeba się leczyć, bo inaczej źle się to może kiedyś skończyć.

Afterek Zawiercie – real blog eu (real-blog.eu)

Youtuberzy wykorzystywali


Afera w świecie „ludzi z internetu”. Obrzydliwe SMS-y i osoby nieletnie w tle. Wardęga ujawnia szokujące szczegóły skandalu – Super Express – wiadomości, polityka, sport (se.pl)

„Sylwester Wardęga opublikował w serwisie Youtube ponieważ film, który roznosi się po sieci z prędkością światła. Nie minęła nawet doba, a nagranie odnotowało już prawie trzy miliony wyświetleń. Wardęga ujawnia w nim szokujące szczegóły skandalu, w którym mieli uczestniczyć popularni internetowi twórcy. Na celowniku jest przede wszystkim Stuu Burton, ale w sprawę zamieszany został także Marcin Dubiel, Boxdel czy Fagata.”