W Zawierciu wybory

W Zawierciu wybory, to jak do tej pory przewaga PiS. Przynajmniej na plakatach. Dziś dostałem od Kandydata KO długopis, bym zaznaczył krzyżyk w odpowiednim miejscu. Przyznam że nie znam osobiście ale za to zagłosuję. Nie interesuje się tak głęboko polityką a wiem tyle, że Koalicja Obywatelska bardziej w zgodzie z moim sumieniem jest.

Numer sześć na liście to chyba przeznaczenie. Ostatnio słuchałem ciekawych rzeczy o liczbach 3 – 6 – 9, to jest podobno magia do zrozumienia wszechświata, a sześć leży po środku. Może trochę poleciałem ale ja wieże w liczby i nigdy mnie nie zawiodły. Chyba każdy ma jakieś zabobony które dają siłę.

W Zawierciu wybory to marnowanie pieniędzy na bilbordy, myślę że wszystkie wybory to ogromne marnotrawstwo. Środków pieniężnych także publicznych.

Trochę posprawdzałem i musze przyznać że przedsiębiorczy człowiek, strona www trochę zaniedbana, wymaga certyfikatu bezpieczeństwa lub konfiguracji strony, by w Google wyświetlać się prawidłowo. Jak widać poniżej, strona odsyła do niezabezpieczonej Domeny http, zamiast https

Strona to takie trochę niuanse, człowieka nie znam ale myślę że nie chce wychodzić z Unii Europejskiej, i skoro Koalicja Obywatelska to raczej chcemy przybliżać się do UE i Niemiec. A nie oddalać i kłócić ciągle.


2 odpowiedzi na “W Zawierciu wybory”

  1. Witaj;
    Jeśli brać pod uwagę spojrzenie metropolitalne, to jesteśmy krajanami 🙂
    Każdy ma jakiś system wyboru kandydata. Twój wydaje mi się całkiem zasadny, zatem powodzenia dla Was obu 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.