Afterek Zawiercie

Afterek Zawiercie

Afterek Zawiercie. „Kiedyś o takich jak ja mówili rock’n’rollowiec.
Człowiek młody duchem, co pierdoli co ktoś powie.
Zatem swoich rówieśników przypominam tylko z ryja.
Jak nam gadka się nie klei to jak joint się szybko zwijam.”

Zwijam się z takich rozmów, dla tego Pana raperzy to nie muzyka. Długo by podawać powody że to właśnie jest sztuka. Dla mnie to przede wszystkim Artyści którzy sobie sami piszą teksty, a nie odtwarzają kogoś emocje i słowa.

Słyszałem że w innych krajach różnie bywa, ale póki co u nas. Myślę że większość przynajmniej starej szkoły sama sobie piszę teksty, i to jest oczywiste.

„Pan” pisze że do Musztardówka w Zawierciu przychodzi „zjebana młodzież”, nie podzielam tego zdania.

Dziś uważam że każda muzyka jest do czegoś przydatna, a z ludźmi różnie bywa i nie ma co oceniać po gustach muzycznych. Raperzy dla mnie to Artyści i wielcy producenci, od początku polskiego Rapu tego słucham i dalej każdego roku cały czas się tym jaram.

Może kiedyś w Afterku będzie karaoke pieśni góralskich, ale póki co jest zajebista muzyka pierwszej klasy.

Inspirowane przez Facebook. Afterek Zawiercie.


Czasami po latach wracałem do starych wpisów, teraz już wiem że Afrerka nie ma w Zawiercie. Na obecną chwile 02.12.2023 jest na wynajem lub sprzedaż.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Afterek Zawiercie”

Możliwość komentowania została wyłączona.