Idź na wybory

Idź na wybory ciągle słyszę od wielu ludzi, często mówią skoro nie głosujesz to jesteś sam sobie winny. Skoro nie głosujesz to znaczy że Ci co zostaną wybrani. Mają prawo Cię wykorzystywać.

Jak dla mnie trochę dziwne podejście. Bo uważam że Ci co zostaną wybrani. I będą rządzić krajem. Są przede wszystkim od dbania o dobro Polski i całej Ziemi. Nie stawiał bym na równi tych co nie zagłosowali, z tymi co Złe decyzje podejmowali np. dla korzyści materialnych…

Idź na wybora i oddaj głos, ale jeżeli są ludzie którzy nie maja czasu się zajmować pogmatwaną polityką, to czemu ich zmuszać ? Myślę nawet w drugą stronę, że nie zmuszać ale zakazać co po niektórym, którzy podstawowego testu nie przejdą ! Bo nie ważna jest ilość a jakoś rozumowania.

Idź na wybory to dziwne hasło, nie wiem jak można uważać że większość jest mądrzejsza od jednostek. Przecież to ci jedyni jak np. Elon Musk czy Cure Skłodowska, to tego typy ludzie powinni wybierać.

Może decydować o państwie Polskim, przecież to powinien być jakiś test chociaż. Jakaś szybka układanka która sprawdzi rozum człowieka, który chce głosować.

Ja rozumiem że demokracja nie jest taka zła, ale na starość dostrzegam też ogromne wady.

Archiwa polityka – real blog eu (real-blog.eu)

https://www.instagram.com/deawuide/