Wyborcze obietnice

Wyborcze obietnice nabierają tępa bo zbliżają się wybory, trochę z przerażeniem na to patrzę. Mam wrażenie że Donald Tusk chce iść na wojnę kto da więcej. Skoro polityka socjalna PiS się sprawdza i wygrywają dzięki temu, to czemu z tego nie korzystać.

Myślę że któryś polityk w Polsce wyjdzie w końcu na mównice, i powie że da każdemu po 440 złoty miesięcznie. Ludzie na to pójdą bo im nie powie że to rozwali kraj. Tylko zapewni doraźny zysk Politykom w postaci, władzy lub np. Milionów.

Ostatnio słyszałem o darmowych Autostradach w Polsce, czy darmowych lekach po przekroczeniu 65 roku życia. Tylko że jak będziemy mieć prąd z węgla a nie z paneli, to statystycznie zatrujemy się powietrzem wcześniej niż 65 rok życia.

Wyborcze obietnice

Nadchodzą ciężkie czasy dla ludzkości, Ziemia jest bardzo eksploatowana i braki w surowcach na planecie mogą spowodować, że zaczniemy się kręcić po innej orbicie. Statystycznie życie na naszej Ziemi na pewno się kiedyś skończy. Może to będą takie kataklizmy jak wybuchy wielkich wulkanów a może walka z Sąsiadami np. Rosja …