Referendum ws. relokacji migrantów

Referendum ws. relokacji migrantów, rozgrzewa Internet do czerwoności. PiS broni pomysłu i chce by Polacy zagłosowali, czy chcą przymusowej relokacji migrantów, czy np. Polacy chcą zatrzymać przypływ nowych ludzi z np. Różnych religii do Polski, gdzie królem jest Jezus.

Myślę ze powinniśmy być bardziej solidarni z UE bo kiedyś tylko to nam może zostać, gdy będziemy walczyć z Rosją. USA jeszcze nas lubi ale może kiedy PiS zabroni nadawać TVN, może zmienić się do nas nastawianie.


Myślę sobie że może ktoś kiedyś ogłosi referendum, czy np. Polacy chcą gwarantowany dochód, np. 440 co miesiąc, każdemu nie zależnie od wieku czy statusu. Myślę że nasz kraj jeszcze nie jest gotowy na to by każdy miał głos … ludzie nie rozumieją jak działają mechanizmy pieniądza w państwie.


Ostatnio słuchałem parę wywiadów z byłym prezydentem, Aleksandrem Kwaśniewskim. Przypominam że to Pan który nas wprowadził do NATO, UE i w o gole Mistrz. Fajnie powiedział gdy spytano go o żołnierzy którzy ginęli w np. Afganistanie, my będąc w NATO musimy być solidarni, jeżeli my pomożemy innym to oni nam też.

Kiedyś sami możemy się znaleźć w sytuacji, kiedy walnie rakieta w mór i wsypie się 10 milionów imigrantów, polska może sobie z tym nie poradzić. Podobnie powinniśmy postępować z UE, to zbiór Państw, które sobie pomagają nawzajem, a nie tylko brać od UE pieniądze.

Referendum ws. relokacji migrantów


Referendum ws. relokacji migrantów
Referendum ws. relokacji migrantów

B. Kownacki: „Referendum ws. relokacji migrantów jest ogromnie ważne. Pod każdym względem” (tvp.pl)

W ostatnim czasie pomysł relokacji w Unii Europejskiej powrócił i będzie się nasilał. To jest dopiero początek tego, co Unia chce zrobić. Dlatego referendum w tej sprawie jest bardzo ważne – podkreślił w rozmowie z naszym portalem poseł PiS Bartosz Kownacki.

2 komentarze do “Referendum ws. relokacji migrantów”

  1. Bardziej rozumiem politykę UE niż Polski, miliony innych Kultur powinno się mieszać z nami i integrować, dogadywać między sobą. Bo jeżeli tego nie będziemy robić, za jakiś czas może np. stanąć miedzy sobą 100 milionów Katolików i 100 milionów Muzułmanów … W dłuższej perspektywie, powinniśmy myśleć o przyszłości, ale może ona już jest sprzedana diabłu …

  2. Często słyszę od polityków PiS, że wpuścili tyle Ukraińców i im pomagają ? Powiedzcie mi jakie mieliście wyjście ? zablokować ich na granicy, pod ścianą czekających na śmierć ? Wtedy mogliby się połączyć z Rosjanami, i ruszyć na Polskę …

Możliwość komentowania została wyłączona.