Jak pisać bloga

Jak pisać bloga, spytałem Sztucznej Inteligencji. Ja wiem bo słyszałem od Andrzeja Dragana że to na razie oficjalnie, tylko poziom 8 latka. A za jakiś czas oficjalnie będzie darmowa lub płatna wersja, np. 500 latka co ma IQ przynajmniej 5000.

Skoro od dekad próbuje pomyślałem że spytam Sztucznej Inteligencji, jak dobrze pisać bloga ? Myślę ze super odpowiedziała, co możecie zobaczyć poniżej:


„Hej, cieszę się, że chcesz pisać bloga. To świetny sposób na dzielenie się swoimi pomysłami i wiedzą z innymi. Aby napisać popularny post na blogu, musisz zastosować się do kilku kroków.

Wybierz temat, który cię pasjonuje i o którym wiesz dużo. Nie pisz o czymś, co cię nie interesuje lub czego nie rozumiesz.
Znajdź słowo kluczowe o niskiej konkurencji, które pasuje do twojego tematu i optymalizuj wokół niego swój post. Użyj narzędzi takich jak Google Keyword Planner lub Ubersuggest, aby znaleźć odpowiednie frazy.

Jak pisać bloga.


Zrób research na temat swojego posta i sprawdź fakty. Poszukaj wiarygodnych źródeł informacji i cytuj je w swoim tekście. Nie kopiuj treści z innych blogów lub stron internetowych.
Napisz ciekawy tytuł, który przyciągnie uwagę czytelników i zachęci ich do kliknięcia na twój post. Używaj liczb, pytań, słów kluczowych i emocjonalnych słów w swoim tytule.


Napisz wprowadzenie, które zainteresuje czytelników i zachęci ich do czytania dalej. Wyjaśnij, o czym jest twój post, dlaczego jest ważny i co z niego wyniknie dla czytelników.


Napisz treść swojego posta w klarowny i logiczny sposób. Podziel swój tekst na akapity i używaj nagłówków, podpunktów, list, obrazków i innych elementów graficznych, aby ułatwić czytanie i zrozumienie.


Napisz zakończenie, które podsumuje główne punkty twojego posta i zmotywuje czytelników do działania. Zadaj pytanie, zaproponuj rozwiązanie, zaaplikuj wezwanie do akcji lub podziel się swoją opinią na temat tematu.”

Jak pisać bloga


Myślę że zajebista odpowiedz, Sztuczna Inteligencja już jutro będzie taka że w sekundę, całą moją stronę przeczyta, pozna mnie tak że będzie mogła rozmawiać, tak jak to bym był ja. Będzie mogła takich stron w sekundę wygenerować milion, wiele różnych rzeczy będzie robiła lepiej a z czasem najlepiej zadba o naszą Niebieską Planetę, więc po co my mamy żyć ?

Jak pisać bloga?