Wyborcze obietnice 2

Wyborcze obietnice 2 to temat rzeka, wczoraj doglądnąłem sobie Phil Konieczny – YouTube – Prawdziwe wiadomości. Dobrowolny ZUS to dla mnie super haczyk. Przyznam że dopiero po wyborach się o tym dowiedziałem, ale jak dla mnie super pomysł.

Dobry pomysł bo jeżeli by samemu odkładać na emeryturę, to matematyka pokazuje że będziemy mieć więcej. Do tego jeżeli ktoś umrze tuż przed czy po (co się najczęściej zdarza) stracimy cały ogromny wkład własny, który odkładaliśmy dekadami… a nasza rodzina zostaje czasami z niczym, a przecież te pieniądze odkładaliśmy między innymi z myślą o rodzinie.

Abonament RTF2 obowiązkowo dla każdego … – real blog eu (real-blog.eu)

Dla mnie to bardzo nieuczciwe, niestety takie rzeczy się dzieją na co dzień. Patrząc na wydarzenia gdy dziś oglądałem wiadomości, z tą matematyką może być różnie, niektórzy do 444 nie potrafią liczyć, mam na myśli kto ma większość w nowym Polskim sejmie.

Ciśnienie mi się delikatnie podnosi jak oglądam wiadomości, chyba już mam dość tej polityki i lepiej oglądnąć coś innego. Może lepiej jakaś komedia ? a może oni ci politycy chcą by się nie przejmować i nie patrzył im na ręce ?

Wyborcze obietnice
Wyborcze obietnice

Dobrowolny ZUS zmienił się w wakacje. Kłamstwa opozycji obnażone (msn.com)

Wyborcze obietnice 2