USA atakuje

USA atakuje coraz więcej celów, nasłuchałem się: Jacek Bartosiak, Piotr Zychowicz, i teraz inaczej mi się żyje. Wszystko zaczyna się sprawdzać i chyba wybuchnie wielka wojna światowa. Chyba nie da się uniknąć spięć na linii np., którego Kraju waluta jest światowym pieniądzem.

To dzięki temu że DOLAR jest najlepszą światową walutą, USA ma prawie nieograniczone możliwości finansowe. Chiny już nie mogą na to patrzeć i czują się razem z Rosją, na tyle silne że może dojść do konfrontacji siłowej.

Fajnie kiedyś Albert Einstein powiedział, że jeżeli dojdzie do trzeciej wojny światowej, to następna będzie na kamienie i kije. Bąby atomowe mogą nawet spowodować wielkie anomalie, na planecie Ziemia. Która być może szybciej dojdzie do swojego końca, a Elon Musk jeszcze nie skolonizował Marsa.

Severn Suzuki – real blog eu (real-blog.eu)

USA atakuje ale może nie będzie tak źle, i gatunek ludzki przetrwa.

USA atakuje

„Wczesnym rankiem w piątek, siły lotnicze Stanów Zjednoczonych przeprowadziły atak na dwa cele na wschodzie Syrii. Które są powiązane z irańskim Korpusem Strażników Rewolucji.”

Sekretarz obrony USA, Lloyd Austin, wydał oświadczenie na temat tych działań. Stwierdził, że były to „precyzyjne uderzenia podjęte w samoobronie”.

USA zaatakowały nad ranem cele w Syrii. Na polecenie Bidena – WP Wiadomości