Nikita Alokin i Małgorzata Zwierzyńska

Nikita Alokin i Małgorzata Zwierzyńska to bardzo ciekawe starcie, ale czy ryzyko kontuzji 50 letniej Pani nie jest za wysokie? Słusznie zauważył to Wardęga na swoim live, to już chyba trochę za duża adrenalina i żądza krwi.

Jak dla mnie to raczej nie powinno się stawiać komuś zakazów, starsza Pani się godzi, wie co ją czeka itp. ludzie chcą to oglądać i zapłacą za to dużo. To czemu Clout MMA ma na tym nie zarobić, lubię Lexi i tego piłkarza. Fajnie prowadzą i czasami lubię pooglądać by się zaciekawić, nauczyć, pośmiać czy zażenować.

Kino Zawiercie – real blog eu (real-blog.eu)

W Zawierciu kiepska pogoda ? ciemno, deszczowo i zimno, ale siedzę w domku przy kominku i jest miło. Czasami ludzie mi mówią że jak pogoda zła to jest źle, fakt że samopoczucie może być gorsze. Ale to różnie bywa i każdy człowiek może to odczuwać inaczej, dla tego że każdy jest inny.

Nikita Alokin i Małgorzata Zwierzyńska

Nikita Alokin i Małgorzata Zwierzyńska
Nikita Alokin i Małgorzata Zwierzyńska

„Polska zaczyna być krajem absurdu”. Były wojownik KSW oburzony galą Clout MMA

  • Gala freakowa znów dotyka dna – powiedział nam Piotr Strus. Zawodnik oraz trener w stanowczy sposób wypowiedział się o pomyśle organizatorów Clout MMA 2, aby zestawić ze sobą Nikit Alokin z matką swojego byłego chłopaka Małgorzat Zwierzyńską.
  • To jedno z najbardziej kontrowersyjnych zestawień w historii polskich freak fightów. W sobotę (28 października) na gali Clout MMA 2 w Płocku zmierzą się Nikit Alokin i 50-letnia Małgorzata Zwierzyńsk, a więc matka byłego chłopaka influencerki.”

„Polska zaczyna być krajem absurdu”. Były wojownik KSW oburzony galą Clout MMA – Sport WP SportoweFakty