Więźniowie powinni być posłami

Więźniowie powinni być posłami

Więźniowie powinni być posłami w Polsce. Tak uważa Andrzej Duda nasz prezydent. Głowa państwa podpisała budżet ale dalej są niezłe jaja w naszym sejmie. Wąsik i Kamiński przestępcy którzy zostali ułaskawieni, powinni być posłami.

Fajnie to skomentował Jan Grabiec, który uważa że przyciski do sejmowego głosowania powinny być instalowane w celach więziennych. Bez wątpienia mamy Państwo z tektury, bezdomni dają księdzu najlepsze mercedesy. A przestępcy którzy powinni siedzieć w więzieniu, siedzą z prezydentem przy stole.

Bardzo mnie dziwi zachowanie prezydenta, ponieważ źle polska go zapamięta i szkoda jego żony, która pewnie musi się wstydzić. Więźniowie powinni być posłami to chyba ewenement na całą Ziemię. Jeżeli ktoś bez znajomości zostaje skazany przez sąd, to jest przestępcą. Ale jeżeli sąd skaże kolegę. Prezydenta Andrzej Duda to nie jest przestępca, ponieważ dalej może głosować i rządzić krajem.

Jak ktoś miał wątpliwości odnoście polskich sądów, to teraz chyba już rozumie. Jest straszna lipa każdy sąd wydaje wyrok taki, jaki chcą politycy …

Polska sama przeciw wszystkim. – real blog eu (real-blog.eu)

Wierzyłem że Unia Europejska będzie coś jak Stany. Panie prezydencie nie hańbcie nas, ponieważ podpisaliśmy umowy wchodząc do. Unii nie jesteśmy suwerennym krajem, nie możemy robić co chcemy. A jeżeli już chcecie decydować Sami o przyszłości Polski, to bądźcie honorowi wyjdźcie z UE i w tedy róbcie co chcecie.


Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *