Polska sama przeciw wszystkim.

Polska sama. Bardzo mocno postawiliśmy na budowanie Polski w przestrzeni międzynarodowej. Nie na zasadzie, że będziemy się podlizywali innym krajom i będziemy grzeczni jak pudelek, tylko że będziemy realizowali polskie interesy. Nie wszystkim się to podoba, tym największym nie podoba się to zdecydowanie – powiedział Andrzej Duda w czasie wywiadu dla TVP Info.

Ja trochę rozumiem że Prezydent ma duże ambicje i chce by Polska była Mocarstwem. Nie rozumiem jakim CÓDEM (chyba boskim) chce tego dokonać. Nawet największe potęgi mają bliskich sojuszników bo samemu ciężko. My kłócimy się z Niemcami, chcemy wygonić media które są własnością USA, Rosja oczywiście że zła, Czechy nas oszukały, Unia Europejska jest niedobra nie będziemy się jej słuchać … Sami bez wielkich sojuszników chcemy ograć gospodarczo np. Niemcy i Rosje ?

Przy polsko-niemieckiej granicy powstaje ogromne, ponad 100-kilometrowe ogrodzenie. Stawiany przez Niemców płot ma chronić tamtejsze zwierzęta przed dzikami z Polski, chorującymi na afrykański pomór świń.

Rosja znów zakaże kupna naszego mięsa, ale z Unii już pozwoli bo będą odgrodzeni od nas murem. Bez problemu Rosyjscy szpiedzy zarażą nasze świnie …

Polska sama

Polska sama.

Wierzyłem że Unia Europejska będzie coś jak Stany Zjednoczone, niestety chyba za bardzo się różnimy kulturowo i za bardzo jesteśmy samolubni. Panie prezydencie nie hańbcie nas, podpisaliśmy umowy wchodząc do Unii nie jesteśmy suwerennym krajem, nie możemy robić co chcemy … a jeżeli już chcecie decydować Sami o przyszłości Polski, to bądźcie honorowi wyjdźcie z UE i w tedy róbcie co chcecie.

Ja nie chciał bym by żadne państwo dążyło tylko do swoich interesów, fajnie się jednoczyć i działać dla dobra wspólnego ludzi przynajmniej na naszej planecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *