Polska sama przeciw wszystkim.

Polska sama

Polska sama przeciw wszystkim.

Polska sama. Bardzo mocno postawiliśmy na budowanie Polski w przestrzeni międzynarodowej. Nie na zasadzie, że będziemy się podlizywali innym krajom i będziemy grzeczni jak pudelek, tylko że będziemy realizowali polskie interesy. Nie wszystkim się to podoba, tym największym nie podoba się to zdecydowanie – powiedział Andrzej Duda w czasie wywiadu dla TVP Info.

Ja trochę rozumiem że Prezydent ma duże ambicje i chce by Polska była Mocarstwem. Nie rozumiem jakim CÓDEM (chyba boskim) chce tego dokonać. Nawet największe potęgi mają bliskich sojuszników bo samemu ciężko. My kłócimy się z Niemcami, chcemy wygonić media które są własnością USA, Rosja oczywiście że zła. Czechy nas oszukały, Unia Europejska jest niedobra nie będziemy się jej słuchać. Sami bez wielkich sojuszników chcemy ograć gospodarczo np. Niemcy i Rosje ?

Przy polsko-niemieckiej granicy powstaje ogromne, ponad 100-kilometrowe ogrodzenie. Stawiany przez Niemców płot ma chronić tamtejsze zwierzęta przed dzikami z Polski, chorującymi na afrykański pomór świń.

Rosja znów zakaże kupna naszego mięsa, ale z Unii już pozwoli bo będą odgrodzeni od nas murem. Bez problemu Rosyjscy szpiedzy zarażą nasze świnie.

Sławomir Mentzen 44 – real blog eu (real-blog.eu)

Polska sama.

Wierzyłem że Unia Europejska będzie coś jak Stany Zjednoczone, niestety chyba za bardzo się różnimy kulturowo i za bardzo jesteśmy samolubni. Panie prezydencie nie hańbcie nas, podpisaliśmy umowy wchodząc do Unii nie jesteśmy suwerennym krajem, nie możemy robić co chcemy. A jeżeli już chcecie decydować Sami o przyszłości Polski, to bądźcie honorowi wyjdźcie z UE i w tedy róbcie co chcecie.

Ja nie chciał bym by żadne państwo dążyło tylko do swoich interesów. Fajnie się jednoczyć i działać dla dobra wspólnego ludzi przynajmniej na naszej planecie.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide