Wiek Emerytalny

Wiek Emerytalny to bardzo skomplikowana sprawa, teraz nawet jest to temat wyborów z którymi będzie referendum. Dużo się mówi przy wyborach czy to ma być 67 lat czy np. 44, bardzo dziwi mnie to że nie podaje się skutków tylko same wybory.

Myślę że powinno się powiedzieć że jeżeli np. nie podniesiemy wieku emerytalnego to za np. 10 lat będzie z demografia i inflacja tak 3422. A jeżeli np. podniesiemy wiek emertytalny to przyszłe emerytury i inflacja powinna być taka 369 ^^

Dziwi mnie to że nie rozmawia się w ogóle, o tym że niektóre zawody powinny pracować bardzo długo, a w innych nie da się tak ciężko w średnim wieku.

Politycy PiS, PO, Sławomir Mentzen i reszta… Bądźcie z nami szczerzy, powiedzcie jak wybory w referendum prawdopodobnie się skończą za parę dekad ? Myślę że nie każdy to rozumie,

Wiek emerytalny

Na przykład prezydent najpotężniejszego mocarstwa USA, jest w średnim wieku i nie jest taki sprawny, ale widać że głowa pracuje na najwyższych obrotach. Ciekawi mnie to że USA jest takie potężne a np. EUROPA, która była wcześniej może niedługo spłonąć w bratobójczych wojnach.

Wiek emerytalny
Wiek emerytalny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *