Polska się zmienia 2

Polska się zmienia 2 i podobno zmierzamy w stronę nie. Pana Orbana z Węgier, tylko w stronę Białorusi i Pana Łukaszenki. Oczywiście jeżeli wygra. PiS to będzie źle a jak wygra PO to będzie super, mnie się tak nie wydaje i uważam że politycy często zmieniają barwy i poglądy.

Powiem więcej że my ludzie się zmieniamy, więc czemu politykowi się dziwić ? Że dziś mówi tak a jutro inaczej, przecież sami trochę tacy jesteśmy, uczymy się zmieniamy na lepsze, czy gorsze.

Męczy mnie trochę ta walka polityków … Bardzo dużo mówią o sobie złego, zamiast mówić jak będą budować kraj i skąd wezmą na to pieniądze np.

Polska się zmienia 2

Polska się zmienia 2


„My się zbliżamy nawet nie do Orbána, ale do Białorusi. Te wybory mogą być podważone, nawet gdyby PiS wygrał”

„My się zbliżamy nawet nie do Orbána, ale do Białorusi. Te wybory mogą być podważone, nawet gdyby. PiS wygrał” – tak o pisowskim referendum, które odbędzie się razem z wyborami, wypowiedział się nie. Donald Tusk, nie Szymon Hołownia czy Włodzimierz Czarzasty, ale Jacek Czaputowicz. A więc jeszcze niedawno szef MSZ w rządach PiS, mający z pewnością. Insiderską wiedzę na temat tego, jak myśli i działa rządząca partia.

Nawet biorąc poprawkę na to, że Czaputowicz jest dziś wyraźnie skonfliktowany ze środowiskiem politycznym, w którego rządzie zasiadał – niedawno stosunek gabinetu Morawieckiego do Ukrainy nazwał „polityką hien i szakali” – to warto potraktować podobne ostrzeżenia szczególnie poważnie.

Były szef dyplomacji w rządach PiS ostrzega. Warto potraktować te słowa bardzo poważnie | Newsweek