Wesołych podwyżek na święta

Wesołych podwyżek na święta

Wesołych podwyżek na święta, widziałem ostatnio super reklamę. Chyba opozycja chce dowalić Donaldowi Tuskowi, że podwyżki to niby prezent na święta. Ja uważam że tak długo żyliśmy na kredyt, że teraz trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.

Np. w Zawierciu jest taki prezydent, Łukasz Konarski. Ostatnio widziałem reklamę jak mówił o dokonaniach, na początku jego kadencji było 44 miliony długu miasta. Teraz kiedy kadencja się kończy jest 33 do spłaty, nie pamiętam dokładnych liczb z pamięci piszę. Ale wiem że sens był taki że się długi spłaca, i mnie to się podoba, pamiętam Grecje itp. …

Wracając do tematu, Państwo nasze opiekuńcze, dawało na wszystko nawet za prąd ludziom płacili, po części. A Ci którym dotowali prąd, mogli mieć np. Kopalnie Kryptowalut. Choć teraz to prądu nie opłaca się kupować, lepiej produkować i mieć czyste powietrze wkoło. Czystsze powietrze pozwala nam Ludziom lepiej funkcjonować, energia z węgla truje nasze płuca i cały organizm.

Dziwi mnie że nasi Rządzący wolą ten węgiel, może Rosyjscy Szpiedzy albo Mosad ich przekupuje. By otruć całe społeczeństwo i będzie spokój, oczywiście to luźna interpretacja, tak sobie fantazjuje.

Wesołych podwyżek na święta.

Pamiętam taką fajną bajkę, Było Sobie Życie. Czysty tlen trafiał do naszej każdej komórki, a u nas na śląsku to raczej czystego nie było. Wierze w to że kiedyś będzie, bo to najlepsze co może być dla człowieka.

Zawiercie szpital zaćma – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Dentysta na lepszym poziomie i znieczulenie też powinno być refundowane, ale to już temat na inną książkę. Wracając do tematu, Zawiercie szpital zaćma. Bardzo się cieszę że takie coś można zrobić za darmo, w razie czego. Kiedyś fajnie powiedział ktoś o Jurku Owsiaku, że przez całą drogę nie zebrał takiej kasy jak w sekundę dali TVP na bieżące wydatki. 

W związku z tym, że nasze szpitale są szpitalami dochodowymi to stać nas na to, żeby włożyć w ofercie mieszkańcom najlepszą soczewkę

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *