Zawiercie szpital zaćma

Zawiercie szpital zaćma, nowa droga metoda i to na NFZ. Fajnie gdy w mieście którym mieszkam, Szpital owiany złą sławą, wraca na Ścieszkę jakości i darmowej super opieki. Przecież po coś te wszystkie składki odprowadzamy, a później jak idziemy do dentysty na NFZ, ja ostatnio dopłaciłem 250 zł.

Dentysta na lepszym poziomie i znieczulenie też powinno być refundowane, ale to już temat na inną książkę. Wracając do tematu, Zawiercie szpital zaćma. Bardzo się cieszę że takie coś można zrobić za darmo, w razie czego. Kiedyś fajnie powiedział ktoś o Jurku Owsiaku, że przez całą drogę nie zebrał takiej kasy jak w sekundę dali TVP na bieżące wydatki. Jak wiadomo Wielka Orkiestra dużo pomogła Szpitalom, niestety my zamiast dobrych szpitali. Mamy super telewizję Partyjną, która nam jest potrzebna i ją wspieramy lepiej niż szpitale …

Brawo Zawiercie może kiedyś skorzystam, życzę coraz lepszej technologii co trochę. Bo medycyna tego wymaga by ją ciągle Aktualizować, ciągle się uczymy i wiemy dużo więcej niż 100 lat temu. Gdy byli Znachorzy itp. pamiętam też kiedyś takiego Lekarza rosyjskiego, Kaszpirowski się nazywał, czy jakoś tak. Podobno potrafił leczyć przez telewizor, woda dźwięki & & i po latach uważam, że coś w tym choć troszkę było. Myślę że dałem się troche zaczarować jak miliony innych Ludzi.


– Większość pacjentów po zabiegu zaćmy trafia po zabiegu do optyka i dobiera nowe szkła i oprawki. Dzisiaj wprowadzamy soczewkę, która pozwala zrezygnować z korekcji wzroku, tylko dlatego, że nasza soczewka jest trzy razy droższa niż soczewka konwencjonalna, stosowana przez wszystkie szpitale. W związku z tym, że nasze szpitale są szpitalami dochodowymi to stać nas na to, żeby włożyć w ofercie mieszkańcom najlepszą soczewkę – mówi, w rozmowie z Polską Agencją Prasową, dr n. med. Dariusz Jorg, pełnomocnik dyrektora ds. Restrukturyzacji PZZOZ i doradca ds. rozwoju w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu. 

Tylko szpitale w Będzinie i Zawierciu w Polsce leczą zaćmę nowoczesną metodą. I to na NFZ! – śląskie, ESKA.pl

Jedna odpowiedź do “Zawiercie szpital zaćma”

Możliwość komentowania została wyłączona.