BOXDEL i Natan Marcoń

BOXDEL i Natan Marcoń, kto mieczem wojuje od miecza ginie. Niezniszczalny bo sam się tak nazywa Marcoń, to jakaś wydmuszka która ciekawe jak skończy. Obrażanie, pomawianie i wyzywanie to jest na krótką metę, głupi pomysł na życie.

Jak na razie to BOXDEL rozwala Natana na łopatki, może będzie z tego jakaś walka ? Pokój 222 jest chyba prawie w każdym hotelu, sam 20 lat temu bywałem często. Natan czy to coś takiego złego, bawić się używkami i nikogo nie krzywdzić, przecież sam tam bywałeś, i dopiero jak cię wyrzucili to zaczęło ci przeszkadzać.

Pięknie punktowana jest hipokryzja Natana, fajnie że powstał film Koniec. Długo BOXDEL dawał się obrażać i poniżać, zrobił parę głupich akcji za młodego, ale jak sobie siebie przypomnę, to też się zdarzyło … Zresztą kto jest bez winy, każdy czasami coś odwali bo jesteśmy ludźmi, chyba tylko Jezus był bez grzechu.

„Pomawianie mnie odnośnie Mrozzo”, słynny wywiad u Winiego, wychodzi na to że Marcon kłamie prawie cały czas. Bardzo źle potraktował Fagatę, to plucie w sklepie… i później mieszanie jej mamy w to szambo …. Ja rozumiem że to kreacja, ale życie to nie bajka, Załęcki, Labryga i wielu innych nie odpuści. Widziałem konferencje na której obraża i pomawia, a później chce dzwonić na policje.

Miałem kiedyś taką sytuację, koleś wypity zaczepia, a później gdy dostaje szuka wsparcia u wujka policjanta. Takie zachowanie nigdzie nie jest szanowane, myślę że gdyby jego wujek wiedział, jak się na prawdę zachowywał chrześniak, przyznał by mi rację. Ale to stara historia, teraz lepiej obrócić się na pięcie i odejść.

BOXDEL i Natan Marcoń.

Marcoń który gra w grę, chyba nie przewidział że z komputerem się nie wygra. Sam nie lubię takiego zachowania, więc jestem za BOXDELEM.

Fagata rozwala Pandora Gate – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Ale gdyby poszli pierwsze na policje, mogli by tyle pieniędzy nie zarobić. I chyba to było głównym celem, by zarobić dużo na wyświetleniach, a nie sumienne ukarać winnych. Zresztą Fagata mówi że nie ma żadnej osoby poszkodowanej, więc komu stała się jakaś krzywda ?

https://www.instagram.com/deawuide/