Tajwan doświadczył trzęsienia ziemi

Tajwan doświadczył trzęsienia ziemi

Tajwan doświadczył trzęsienia ziemi, które jest najmocniejsze od 25 lat i może być początkiem planowanej trzeciej wojny światowej. To wydarzenie może zbliżyć Chiny i USA, zamiast prowadzić do konfrontacji militarnej.

Wszyscy eksperci geopolityczni, tacy jak Piotr Zychowicz i Jacek Bartosiak, uczą nas w programie Historia Realna i nie tylko. Twierdzą, że wojna jest prawie nieunikniona, a wszystkie oznaki w zachowaniu mocarstw wskazują na planowaną eskalację napięć.

Muszę przyznać, że dopiero po obejrzeniu wyżej wymienionych filmów zrozumiałem, że Tajwan posiada coś cenniejszego niż złoto. Dysponuje on bardzo zaawansowaną technologią procesorów komputerowych, zdolną do stworzenia procesora tak małego, jak wzrost twojego paznokcia w ciągu dwóch sekund. Tajwan doświadczył trzęsienia ziemi.

Obecnie na Tajwanie ma miejsce trzęsienie ziemi, które może zniszczyć to, co jest przedmiotem sporu między największymi potęgami świata. Spór ten dotyczy dostępu do wiedzy, która jest najcenniejsza i bezcenna. Dlatego byłem zaskoczony rosnącą ceną złota, które przecież jest tylko zwykłym metalem. Wydaje mi się, że to sztuczna inteligencja powinna być najcenniejszym towarem, ponieważ to wiedza jest bardziej potrzebna niż metale.

Mieszkańcy Tajwanu i Japonii muszą być niezwykli, ponieważ czasami muszą stawić czoła tsunami i odbudowywać swoje życie od podstaw. Pomimo takich przeciwności, potrafią produkować najlepsze procesory, samochody i konsole do gier.

Nowa wojna 2024 – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Miejmy nadzieję, że to nie ilość przemysłu zbrojeniowego będzie decydować, lecz jakość, a Ameryka posiada tę jakość znacznie lepszą. Dziś słuchałem: „Nadciąga wielkie starcie! Wojny na Ukrainie i w Izraelu to początek? – Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz”. Ci eksperci już wcześniej przewidzieli konflikt na Ukrainie i twierdzą, że świat będzie kontynuował swój bieg.


Wpis powstał po przeczytaniu artykułu, Izabela Kraszewska fakt.pl;

„Setki rannych i siedem ofiar śmiertelnych. Największe trzęsienie ziemi od 25 lat. W Tajwanie wystąpiło silne trzęsienie ziemi. Do tej pory wiadomo o siedmiu ofiarach śmiertelnych oraz o co najmniej 700 rannych. Według władz jest to najsilniejsze trzęsienie ziemi od 25 lat. Zjawisko wystąpiło w mieście Hualien i miało siłę 7,7 w skali Richtera.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *