04.04.2024 04:40

04.04.2024 04:40, wiem że tytuł dziwny. Szczerze mówiąc, nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Czasami odczuwam silną potrzebę zrobienia czegoś, czego nie rozumiem, ale wewnętrzny głos nakazuje mi to zrobić, więc staram się go słuchać.


Nie twierdzę, że zawsze kończy się to dobrze; czasami, na przykład, pijane demony podpowiadają rzeczy, których później żałujemy. Ale co poradzić, jesteśmy tylko ludźmi i ważne jest, jak często i jak bardzo błędy się zdarzają. Przynajmniej tak mi się wydaje, choć czasami mogę się mylić.

Przez moment zastanawiałem się, że skoro kamery są prawie wszędzie, łatwo jest odkryć i ocenić prawdę. Jednak po chwili refleksji, pomimo obecności kamer i zdjęć, na przykład politycy często nie mogą dojść do porozumienia, nawet mając zapiski z uchwał, ustaw itd. Jedni twierdzą, że „to” było dobre, inni, że złe.

W Chinach i Rosji mogą mówić i pokazywać na filmach, że wojna jest dobra, podczas gdy inni, na przykład we Francji czy USA, będą twierdzić, że jest zła. Prąd, który teraz jest tak pozytywnie odbierany, przez długi czas był uważany za coś złego.

Postęp technologiczny jest imponujący; Elon Musk tworzy rakiety, które powracają same. Wprowadza implanty mózgowe, a niektórzy już stają się cyborgami. Osoby niewidome wkrótce będą widzieć lepiej dzięki zaawansowanym urządzeniom optycznym wszczepionym w głowę.


Planowałem mówić o czymś innym, ale poczułem potrzebę, aby powiedzieć coś o sobie. Na tę chwilę to wszystko.

04.04.2024 04:40

Statystyki – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

„DO MOMENTU WPROWADZENIA SPOSOBÓW USTALANIA LICZBY UNIKALNYCH UŻYTKOWNIKÓW LICZYŁO SIĘ POJEDYNCZE WIZYTY LUB ODSŁONY STRON WWW. LICZBA POJEDYNCZYCH ODSŁON STRON NIE JEST JEDNAK DOBRĄ MIARĄ ICH POPULARNOŚCI, GDYŻ JEDNA OSOBA MOŻE ICH WYKONYWAĆ SETKI NAWET JEDNEGO DNIA.” ŹRÓDŁO WIKI.

https://www.instagram.com/deawuide