Wczoraj usłyszane w radio – PiS

Wczoraj usłyszane w radio

Wczoraj usłyszane w radio. Był już podobny wpis, (nie wczoraj) ale po tym jak na YouTube atakują mnie reklamy za kasę z budżetu (domyślam się). Xdecydowałem się jeszcze raz napisać :).
Wczoraj słyszę w radio posła PiS (nieważne jaki, Oni i tak mają jedno „wspólne” zdanie które jest najczęściej zdaniem prezesa. Słyszę jak mówi mniej więcej tak, dokładnie nie pamiętam.

– Każdy kraj może sam decydować o zmianach w sądach i reszta nie ma prawa się wtrącać. Komisja Europejska nie ma prawa mówić nam że coś jest źle.

Kurcze chciał bym być za polską ale nie mogę, jeżeli jakiś kraj nie będzie utrzymywał norm. UE, to musi go opuścić a wy. _PiS_ na to gracie wiem, ale wydaje mi się że jak będziecie chcieli wyjść z. UE to nawet +. 700 dla emeryta co ma najniższe świadczenie Wam nie pomoże, stracicie władze a Kościół katolicki to już padnie … Wczoraj usłyszane w radio.

Nie może każdy kraj z osobna ustalać sobie że całe sądownictwo będzie podlegać jednemu człowiekowi, każdemu czasami może odwalić ! (spójrzcie na mnie 🙂 Nie może być tak że już bardzo skorumpowane polskie sądy, będą jeszcze do tego polityczne ,,,

Wybucham w środku jak słyszę posła. PiS który mówi że „wszystkie wskaźniki są na zielono, i wszystko jest super i małe bezrobocie itp/ „.

Nie wszystko jest złe i widzę też dobre rzeczy w wykonaniu PiS, czego chyba nie pamiętam o PO za którym byłem, ci to mistrzostwo i samo zło.

Podsumowywyując 🙂 nie możemy wprowadzać takiego prawa i patologi jak byśmy chcieli, póki co nie… Jesteśmy w grupie państw i podpisaliśmy pewne porozumienia bez przymusu, bardzo dużo dostaliśmy od. UE, lubię UE i nie chciał bym z niej wychodzić, nie fajnie gdy się tak próbujemy kłócić z. Niemcami, jakieś odszkodowania wojenne wymuszać itp. może wrócimy do wojen znowu ? …

Sądy muszą być sprawiedliwe, a nie polityczne czy sprzedajne !

wczoraj a dziś to nie to samo

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Wczoraj usłyszane w radio – PiS”

Możliwość komentowania została wyłączona.