Marsz Miliona Serc

Marsz Miliona Serc a raczej Marsz Milionów serc, bo jak patrzyłem na TVN to wyglądało mocno, Jerzy Owsiak i wielu innych ludzi których się ceni i szanuje. Kasa jaką PiS wydało na Telewizje Polską w ciągu roku, chyba 3,5 miliarda. To więcej niż Orkiestra na szpitale zebrała od początku istnienia.

Myślę że TV powinno utrzymywać się z reklam, a wmawianie ludziom że musi być jakaś misja to chore, każdy ma inny gust i ogląda już dawno co chce na np. YouTube. A jak się ogląda bardzo stronniczą telewizje publiczną, to aż przykro że się do tego dokładamy mimo że nie oglądamy.

Bliżej mi do Platformy Obywatelskiej z wielu powodów, tak jakoś naturalnie wole żyć w Unii Europejskiej niż tak jak na wschodzie i teraz honorowo giną. Nie chce tych super samolotów i czołgów, chce czuć się bezpiecznie z przyjaciółmi w okuł.

Aborcja, InVitro, księża z Dąbrowy Górniczej i wiele innych tematów myślę podobnie, przyznaje się ze nie głosowałem wcześniej. Ale teraz obiecuje i zagłosujemy.

Marsz Miliona Serc

Marsz Miliona Sec to nie tylko najważniejszy punkt kampanii wyborczej opozycji, ale i ogromne wyzwanie logistyczne dla stolicy. Szacuje się, że w wydarzeniu może wziąć udział ponad milion osób z całej Polski. Trasy zabezpieczono m.in. pod względem antyterrorystycznym i przeorganizowano całą komunikację. Wielki pochód już w niedzielę, 1 października.

Warszawa. Trasy dojazdu na Marsz Miliona Serc. [INFORMATOR Z MAPĄ] (fakt.pl)