W Zawierciu policja zatrzymała pijanego kierowcę

W Zawierciu policja zatrzymała pijanego kierowcę z 2,5 promila alkoholu we krwi, który próbował przekupić funkcjonariuszy. Nie jestem bez winy i sam popełniłem kilka błędów, ale jazda na podwójnym gazie to już za dużo. Policjanci poinformowali, że kierowca próbował ich przekupić znaczną sumą pieniędzy.

Pamiętam czasy, kiedy w przypadku problemów, wkładano duże sumy do dowodu rejestracyjnego, aby uniknąć kary. Albo gdy policjant popełnił wykroczenie podobne do zwykłego obywatela, od razu mu wybaczano. Dobrze, że ten niesprawiedliwy system się skończył.

Ci, którzy powinni strzec porządku, często sami stawali się największym zagrożeniem dla systemu. Byli jak trojańskie konie wewnątrz zamku, tworząc największą mafię i eliminując konkurencję. Nie rozumiem, jak można tak pijanym wsiadać do samochodu. Mam nadzieję, że nigdy nie stracę rozsądku na tyle, by zrobić coś takiego. Brzmi to może dziwnie, ale wydaje mi się, że z wiekiem stajemy się mniej rozsądni. Zapewne niejeden alkoholik mówił sobie, jak ja dzisiaj, że wypije wieczorem dwa piwa i jutro pojedzie. A z czasem popadł w chorobę i stracił rozum, nawet Nikola Tesla na starość chyba oszalał.

Konfiskata auta nie działa – real blog (real-blog.eu)

Konfiskata auta nie działa, mówili dziś w telewizji Polsat chyba. Myśleli co tu jeszcze zrobić, może zabrać takiemu człowiekowi wszystko ? Mnie się wydaje ponieważ że nie o karę chodzi, alkoholizm to jest choroba trudna.

W Zawierciu policja zatrzymała pijanego kierowcę.


Inspirowane www.eska.pl:

„Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 59-latek zatrzymany przez zawierciańską drogówkę na ul. Oświatowej. 

Zawierciańscy policjanci zatrzymali pijanego, 59-letniego kierowcę. Mężczyzna w zamian za „dogadanie się”, próbował wręczyć funkcjonariuszom łapówkę. Usłyszał już zarzuty.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *