W Zawierciu autobus zderzył się z dworcem

W Zawierciu autobus zderzył się z dworcem, ale na szczęście nie doszło do poważnych zniszczeń. Kierowca był trzeźwy w chwili zdarzenia; oczekuje się szczegółowych wyników badań krwi. Nikt oprócz kierowcy nie odniósł obrażeń.

Nie jestem pewien, czy chodzi o obrażenia fizyczne, czy może o załamanie psychiczne. Niestety, życie bywa takie, jak to ujął trener i ojciec znanej tenisistki: można posiadać wszystko, ale bez szczęścia koniec może przyjść niespodziewanie.

Nie jestem pewien, jak to było w tym przypadku, ale sam miałem podobne doświadczenie. Pierwszy raz wsiadając do samochodu z automatyczną skrzynią biegów, pomyliłem pedały, co na szczęście zakończyło się tylko gwałtownym hamowaniem. Mogło to jednak równie dobrze skończyć się wypadkiem, podobnie jak na zdjęciu powyżej.

Pewnego zimowego dnia, założyłem buty z szeroką podeszwą. Kiedy zatrzymałem się na przejściu dla pieszych, aby przepuścić ludzi, przypadkowo wcisnąłem jednocześnie pedał gazu i hamulca… Samochód głośno zaryczał, ale na szczęście hamulec okazał się silniejszy. Nie chcę nawet myśleć, co by się stało, gdyby nie zadziałał i kto przechodził przez pasy.

Ludzie niestety popełniają błędy, ale najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.

Warta Zawiercie – real blog (real-blog.eu)

Kiedyś dawno temu jak byłem mały, dużo graliśmy w piłkę z przyjemnością. Słupki do bramki to były kamienie i czasami non 🙂 stop ktoś grał. Czasy w których się latało po piłkę, gdy wlatywała do bramki lub obok.

Teraz w tym miejscu na ulicy Piłsudskiego w Zawierciu jest boisko, ale teraz rzadko się tam gra. Myślę że lepiej inwestować w e-Sport i to rozwijać, choć by tanim prądem który jest potrzebny do dużych kart grafiki, i sztucznej Inteligencji.

W Zawierciu autobus zderzył się z dworcem.


Inspirowane www.fakt.pl:

„Chwilę grozy przeżyli pasażerowie podróżujący miejskim autobusem linii nr 5 w Zawierciu. Tuż przed godziną osiemnastą pojazd wjechał w budynek dworca kolejowego. Kierowca trafił do szpitala. Co z pasażerami?

„– „Ok. godziny 17.40 doszło do kolizji. Autobus linii nr 5 uderzył w jedno z wejść do dworca kolejowego PKP. Gdy doszło do tego zdarzenia, autobusem podróżowało kilkanaście osób. Na szczęście żadna z nich nie ucierpiała — mówi w rozmowie z „Faktem” podkomisarz Marta Wnuk, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *