W obronie Krzysztof Stanowski

W obronie Krzysztof Stanowski powiem parę zdań. Wysłuchałem dwóch stron, rozumiem że kolejność nie jest bez znaczenia. Z dwóch filmów na YouTube dużo bardziej lubię Stano, dla mnie jest logiczne że Stano ma racje. Co było to było, w każdej chwili Krzysztof mógł zacząć rozmawiać o nowym kontrakcie. Skoro pracuje dziesięć razy tyle i jego filmy zarabiają dziesięć razy więcej niż inne.

W obronie Krzysztof Stanowski jestem na razie, jeżeli mówi że dla niego nie ma już żadnej relacji, że to tylko biznes. I skoro biznes i filmy, oraz pomysły Stano są sto razy więcej warte niż inne, wymysły np. Smoka. Smokowski podobno jak się nawalił to zawsze mówił jak nienawidzi Krzysztofa Stanowskiego, i w takim przypadku Stano ma robić na niego ?

Jestem pewny że Krzysztof ma racje, można czasami robić coś dla idei. Można w zajebistym gronie przyjaciół pracować charytatywnie dla innych, ale jeżeli ktoś nie szanuje, obraża itp…

Gratulacje dla mistrza Krzysztofa, jeszcze nie opublikował żadnego filmu. A już 100 tyś. subskrypcji!

Koalicja Obywatelska 2 – real blog eu (real-blog.eu)


„Krzysztof Stanowski zapowiedział na platformie X/Twitter, że nagra odpowiedź na zarzuty przedstawione w „Hejt Parku”. W piątek pojawiło się nagranie Stanowskiego w tym temacie. – Decyzja o odejściu dojrzewała we mnie od wielu miesięcy. Mam podejście do pracy, że musi się zgadzać albo atmosfera, albo biznes. Ale jeśli nie zgadza się ani jedno, ani drugie, a do tego dochodzą znaczące różnice w zakresie standardów zachowań akceptowalnych przeze mnie, to trzeba szukać wyjścia awaryjnego. O tym, że odchodzę moi wspólnicy dowiedzieli się 4 września – powiedział Stanowski.”

Krzysztof Stanowski matka zwolniona Mateusz Borek dureń kłamca (wirtualnemedia.pl)

W obronie Krzysztof Stanowski

1 komentarz do “W obronie Krzysztof Stanowski”

Możliwość komentowania została wyłączona.