Kierunek Polski

Kierunek Polski powinien być ustawiony na zachód, Jarosław Kaczyński mówi „Walczymy, aby rząd Tuska nie powstał”. Myślę że do polityków Prawa i Sprawiedliwości, może dociera że to już koniec i czas na rozliczenie.

Trzeba wszystkie kłamstwo i przekroczenie uprawnień ukarać. Poza nielegalnymi działaniami Rządu PiS, trzeba sprawdzić prawdziwą ilość pieniędzy w budżecie. Jak czytałem o tym co powiedział Jarosław Kaczyński, to myślę że do niego już nie dociera. Nie dociera że większość ludzi chce kierunek na Zachód do Niemców, byliśmy tam, i fajnie tam jest. Chcemy by u nas było podobnie i czujemy że się zbliżamy, nie chcemy kierunku na wschód.

Nie chcemy kierunku na Węgry i Grupa Wyszehradzka, wolimy Unia Europejska, i jest nas większość. Pamiętam jak kiedyś niemili Polacy mi mówili, jak ci źle to se wyjedź gdzie indziej. Może jak teraz komuś źle że chcemy być z Niemcami Kumplami, a nie wrogami, to niech sobie wyjedzie np. na Białoruś. Kierunek Polski powinien być inny, ponieważ na Zachodzie jest lepiej.

Koalicja Obywatelska 2 – real blog eu (real-blog.eu)


Jarosław Kaczyński: Walczymy, aby rząd Tuska nie powstał
Rząd na czele z Tuskiem – mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński w Krakowie, gdzie politycy PiS obchodzili Święto Niepodległości

Jarosław Kaczyński: Walczymy, aby rząd Donalda Tuska nie powstał – rp.pl