Caroline Derpienski

Caroline Derpienski jest już po bliskim spotkaniu, z Krzysztofem Stanowskim. Oglądałem większość materiału, muszę przyznać że nie spodziewałem się takiego wywiadu. Myślałem że to będzie trochę promocja tej Kobiety, okazało się coś gorszego niż z Natalią Janoszek.

Caroline Derpienski myślała że zapłaci za parę obiadów, pokarze parę miejsc i będzie wszystko spoko. Jak dla mnie to straszna historia z jej facetem, dużo ludzi oszukał i jest ścigany przez komorników. A jego Dolarsowa dziewczynka chwali się w koło że jest milionerką i jeździ Rolls-Royce. Mówi że jej facet jest super bogaty, ale nie wiedzieć czemu długów w Polsce nie chce popłacić.

Krzysztof Stanowski zrobił super robotę, podoba mi się droga w stronę światła. Że niezależnie czy to prezydent Andrzej Duda, czy wpływowi ludzie, dostają od Stano trudne pytania. Mógłby się dogadać i klepać po plecach ze wszystkimi, ale robi coś fajnego dla Ludzi którzy mogą w końcu zobaczyć prawdę.

Caroline po filmie Stano, powiedziała że Krzysztof ma kontakty z Mafią Bułgarską. Boi się o swoje życie, i życie swoich bliskich. Odpowiedz była taka :

„Raczej nie. Biorąc pod uwagę, która godzina jest w Miami, wygląda mi to na jakiś mocny alkoholowy przelot. Mam nadzieję, że ta dziewczyna odnajdzie spokój”. Stanowski.

Można by przytoczyć jeszcze parę cytatów od Pani Dolarsowej, ale to nie ma sensu, nie wiem na co ona liczyła. Bycie utrzymanką milionera to żaden życiowy sukces, do tego ten milioner nie koniecznie zawsze działał moralne dla ludzi. Kolejny raz Stano rozwala Internet i chyba to jeszcze nie koniec a dopiero rozgrzewka. Przypomina mi to trochę ostry język Pawła Zarzecznego, oboje to dla mnie mistrzowie.

W obronie Krzysztof Stanowski – real blog eu (real-blog.eu)

Jestem pewny że Krzysztof ma racje, można czasami robić coś dla idei. Można w zajebistym gronie przyjaciół pracować charytatywnie dla innych, ale jeżeli ktoś nie szanuje, obraża itp…