Ulica gliniana w Zawierciu

Ulica gliniana w Zawierciu

Ulica gliniana w Zawierciu to „rozlewisko”, pisze Kurier Zawierciański. Kampania wyborcza nabiera tępa, za tą dużą kałużę obwiniają Łukasza Konarskiego, prezydenta Zawiercie.

Często tamtędy przejeżdżam, pojawiło się to maksymalnie rok temu. Obwiniać o to prezydenta miasta, to chyba lipa, nie znam sprawy w szczegółach ale myślę że to jakiś problem organizacyjny. Na tej ulicy powstają nowe domy i może kanalizacja była niedobrze zrobiona, ostatnio przejeżdżałem po lekkim deszczu i było w porządku.

Ulica gliniana w Zawierciu.

Trochę się naczytałem, ale nie jestem tak biegły w lokalnej polityce jak np. na arenie światowej. Przyznam się że mało sprawdzam i się interesuje, więc jak dla mnie wszystko spoko, a na ulicy Glinianej.

Zawiercie skazany na dożywocie – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Zawiercie skazany na dożywocie

Zawiercie skazany na dożywocie Mariusz P, prawdopodobnie umrze w więzieniu, a przed zgonem pochłonie masę pieniędzy podatników z Polski. Ja rozumiem Robin Hood itp., ale zabić kobietę bo ma dość, i chce odejść to przesada.


Wpis inspirowany Kurier Zawierciański.pl:

Ulica Gliniana w Zawierciu, pomiędzy ulicami Blanowską i Przyjaźni. Od Blanowic ciśnie woda, co przy tegorocznej, mokrej zimie i przedwiośniu jest wyjątkowo uciążliwe dla mieszkańców. W najniższym miejscu ulicy tworzy się rozlewisko wielkości jeziora. Ale na idealnym obrazie Zawiercia na FB „Łukasz Konarski” lub „Miasto Zawiercie” takich bolączek mieszkańców nie widać. Rozwiązywanie problemów mieszkańców nie pasuje do koncepcji? (JotM)

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

2 komentarze do “Ulica gliniana w Zawierciu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *