Ukraińskie siły zbrojne zniszczyły drony

Ukraińskie siły zbrojne zniszczyły drony; ostatni atak rosyjski nie powiódł się. A na zdjęciach widać. Jak Ukraińcy przenoszą drona, ponieważ który wydaje się nienaruszony. Można się zastanawiać, czy został on zniszczony elektronicznie, przechwycony w powietrzu. Czy może zestrzelony, albo czy jego bateria nagle się wyczerpała.

Ataki miały miejsce w obwodach: charkowskim, połtawskim i dniepropietrowskim, ponieważ gdzie podobno zestrzelono 17 dronów. Trzecia wojna światowa jest komentowana na żywo, a różne kraje inaczej interpretują te działania. Nie wiadomo, czy ogromne zbrojenia krajów NATO zapobiegną rozprzestrzenianiu się konfliktu. Aktualne wiadomości z wojny toczącej się blisko Polski stają się coraz bardziej niepokojące, na przykład po raz pierwszy użyto bomby termobarycznej.

Istnieje nadal duże ryzyko wojny atomowej, NATO zdaje sobie sprawę, że słowa nie zatrzymają Putina. Z drugiej strony. Jak Rosja zostanie zaatakowana rakietami może użyć części swojego ogromnego arsenału.

Ukraińskie siły zbrojne zniszczyły drony, lecz postęp ludzkości na Ziemi wydaje się cofać. Wyjątki takie jak Elon Musk pchają nasz świat naprzód. Społeczność globalna nie jest w stanie jednoznacznie wskazać winnego konfliktu. Papież katolicki sugeruje, że NATO może mieć swój udział w konflikcie. Podczas gdy większość katolików uważa, że to Rosja jest agresorem i odpowiedzialna za śmierć. Ogromne zniszczenia na Ukrainie i niepotrzebny terror ludności są przerażające i trudne do wyobrażenia.

Nowa wojna 2024 – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Miejmy nadzieje że to nie ilość przemysłu zbrojeniowego będzie się liczyć, tylko jakość i to że Ameryka ma tą jakość dużo lepszą. Słuchałem dziś: „Nadciąga wielkie starcie! Wojny na Ukrainie i w Izraelu to początek? – Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz”. Panowie już kiedyś przewidzieli wojnę na Ukrainie, i mówią że świat pójdzie dalej.

https://www.instagram.com/deawuide