Nowa wojna 2024

Nowa wojna 2024 to nie musi być mit, wszystko na to wskazuje że będzie nowy podział świata. Nawet Elon Musk powiedział ostatnio że USA i sojusznicy, mają takie moce produkcyjne jak Chiny i sojusznicy. Więc nowa wojna nie będzie łatwa.

Miejmy nadzieje że to nie ilość przemysłu zbrojeniowego będzie się liczyć, tylko jakość i to że Ameryka ma tą jakość dużo lepszą. Słuchałem dziś: „Nadciąga wielkie starcie! Wojny na Ukrainie i w Izraelu to początek? – Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz” Panowie już kiedyś przewidzieli wojnę na Ukrainie, i mówią że świat pójdzie dalej.

Nowa wojna 2024 jest już za rogiem, ale może uda się jeszcze jej uniknąć, mam taką nadzieje. Chociaż eksperci mówią jednoznacznie że Chiny nie chcą się już godzić, na to że USA rządzi Ziemią.

Kibice piłkarscy – Kibole – real blog eu (real-blog.eu)


„W programie „Berlin Direkt” w niemieckiej telewizji ZDF minister obrony Niemiec Boris Pistorius. Mówił o konieczności jak najszybszej modernizacji Bundeswehry.

Musimy na nowo oswoić się z myślą, że w Europie może wybuchnąć wojna. A to oznacza, że musimy się na nią przygotować. Musimy grać defensywnie – stwierdził polityk. I zaznaczył, że na nadchodzące niebezpieczeństwo, musi zostać przygotowana zarówno armia, jak i niemieckie społeczeństwo.”

Wojna w Europie. Pistorius: Musimy się na nią przygotować (dorzeczy.pl)