GTA VI

GTA VI to wielka gra, patrząc na oko dla Niedzielnego gracza jak ja, wygląda to podobnie do Cyberpunk 2077. No i chyba jeszcze na początku bez RTX, ale to jeszcze nie potwierdzone informacje, lub przynajmniej mi sie tak przypomina.

Grfika podobna ale wielki świat Online to jest duża zaleta, w Cyberpunk tego się jeszcze nie doczekaliśmy. A pamiętam z GTA 5 te super filmy i akcję, to jest coś co tygryski lubia najbardziej, grać z innymi ludzmi a nie z komputerem. Z komputerem to są raczej niewielkie szanse, już za chwilę przy pomocy sztucznej Inteligęcji, Maszyna wyprzedzi człowieka, bez żadnych problemów.

Cyberpunk 2077 wykradziony przez Hakerów – real blog eu (real-blog.eu)


Daje milion, żeby zagrać w GTA VI wcześniej. „Bum. Od razu”

Prawdopodobnie zapłaciłbym milion, żeby dostać ją dzień wcześniej. Dałbym milion. Bum. Od razu. Kup to g**o — powiedział znany streamer Felix „xQc” Lengyel o GTA VI. Zwiastun GTAVI, który pojawił się 5 grudnia, przyniósł początkowo wiele radości fanom, którzy czekają na nową grę od ponad 10 lat. Z czasem jednak osoby zainteresowane nadchodzącym hitem Rockstar zdały sobie sprawę, że na Grand Theft Auto VI będą jeszcze musieli sporo poczekać. Premiera zaplanowana jest na 2025 r. i nie wydaje się, żeby ta data mogła się zmienić.