Antoni Macierewicz atakuje

Antoni Macierewicz atakuje i mówi że nie zaprzestanie działania komisji śledczej, która ma wyjaśnić katastrofę smoleńską. Tylko że tą komisje rozwiązał Władysław Kosiniak-Kamysz, szef MON. Bardzo ciekawie się zapowiada, i może będzie mocniej niż Gaśnica Grzegorz Brown.

Pan Antoni Macierewicz to na pewno bardzo wpływowa osoba, fakt że ktoś taki. Jest tak wysoko u władzy, jest trochę dziwne. Trochę się boje pisząc to, bo na pewno jeżeli będzie chęć, to moją stronę zdmuchnie jak świeczkę w parę dni.

Mimo wszystko spróbuję i wytłumaczę mój punkt widzenia, Panie Antoni wszystkie pomiary pokazywały złą pogodę podczas startu samolotu. Nie da się tego zakłamać, zresztą nikt nie wini Pilotów, daliście im potomkom duże odszkodowanie. I jest luz, nikt nie chce tego zmienić.

Pogoda podczas lądowania była jeszcze gorsza, nie da się zakłamać że z wierzy mówili by lecieć na inne lotnisko. Chyba że ktoś mnie zakłamał i ja to inaczej czytałem z gazet, już nie są te czasy kiedy sto razy powtórzone kłamstwo, staje się prawdą. W dobie powszechnego darmowego Internetu, nigdy nic nie zginie a ze Sztuczną Inteligencją będziemy od razu znali odpowiedzi. Antoni Macierewicz atakuje

Antoni Macierewicz atakuje i nie będzie łatwo go powstrzymać, myślę że ma haki na wszystkich i dla tego nie mogą go ruszyć. Politycy walczą teraz na śmierć i życie, a tak na serio, stawką może być więzienie dla przegranych. Chyba wszyscy łamią prawo i nie robią sobie nic z tego, no może nie wszyscy, Pan Sławomir Mezen, Liroy i paru innych by się znalazło.

Jedni ustalają prawo pod siebie a inni, łamią to prawo robią co chcą, polska polityka…

Liroy – wybory – real blog eu (real-blog.eu)


W poniedziałek o godz. 12 obrady wznowiła podkomisja smoleńska – poinformował jej szef Antoni Macierewicz. Problem w tym, że w ubiegłym tygodniu rozwiązał ją Władysław Kosiniak-Kamysz, szef MON. Macierewicz po 14:00 zapowiedział złożenie na niego wniosku do prokuratury. – On oskarża polskich pilotów, a chroni zbrodniarza Putina – powiedział Macierewicz.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-12-18/podkomisja-smolenska-wznowi-obrady/