Trybunał Konstytucyjny wydaje wyrok w sprawie kto jest ważniejszy w UE

Trybunał Konstytucyjny wydaje wyrok w sprawie kto jest ważniejszy w UE. Czy nasze prawo jest ważniejsze czy mamy jednak słuchać się Unii Europejskiej. Trybunał to głównie partia PiS, większość ludzi ich poparła i mają prawo myśleć za wszystkich.

Wybrany fragment „Trybunał stwierdził, że kompetencji organów władzy państwowej Rzeczypospolitej Polskiej nie mogą wykonywać organy, którym Polska ich nie przekazała, a stosowanie w Polsce, w oparciu o wyroki TSUE, pozakonstytucyjnych norm prawnych przed Konstytucją lub sprzecznie z Konstytucją oznacza utratę przez Polskę suwerenności prawnej.”

polityka na relaksie

Ja rozumiem to tak, polska nie straciła suwerenności z wejściem do Unii Europejskiej. Ale polska nie może zmieniać się też w kraj bezprawia dla niektórych i nieuczciwość wobec prawie wszystkich. W tą stronę polska nie może iść, ale w jakąś inną mądrą jak większość państw w Unii Europejskiej może.

Trybunał Konstytucyjny.

Myślę że to już szybka droga do wyjścia z Unii Europejskiej …

Z innej bajki. Przy paleniu fajki, wpadają myśli do głowy. Hmmm task.

„Pamiętam jak kiedyś instalowało się pirata XP co parę miesięcy nowego, bo się ciągle sypał. Mało w tedy było kasy a Windows ogromnie drogi, inaczej bym sobie kupił jak teraz. Na szczęście te czasy minęły, choć sytuacja na granicy nie ciekawa.”

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Trybunał Konstytucyjny wydaje wyrok w sprawie kto jest ważniejszy w UE”

  1. Podpisaliśmy umowy wchodząc do Unii Europejskiej, zasady były uczciwie znane, teraz mówimy że to nie ważne …

Możliwość komentowania została wyłączona.