Moto Doradca

Moto Doradca to taki fajny kanał na YouTube, dużo można się nauczyć dzięki fajnie podanej nauce. Mój wielki mistrz jeżeli chodzi o auta, kupno, sprzedaż jakość niesamowita. Ale ostatnio widziany prze ze mnie FILM budzi trochę dziwne doznania ?

Rozumiem że czas dostawy nowego samochodu się wydłużył, mam nawet kolegę któremu co chwilę wydłużają termin dostarczenia kupionego, nowego auta. Rozumiem pandemia zaburzone łańcuchy dostaw, kryzys.

Moto Doradca.

Nie rozumiem po co ludzi straszyć że auta drożeją ? Może to jakiś pesymizm wrodzony ^ ^, żartuję trochę. Ja myślę że czasy dobrych aut z silnikiem diesel, się skończyły. Truje to środowisko i jest drogie paliwo, auta elektryczne to przyszłość i warto zastanowić się przynajmniej nad Hybrydą.

Prąd u zachodnich sąsiadów jest tani względem do zarobków, powstaje Giga Berlin. Każdy chce jeździć tanio i jeździć bardzo szybko, ekologicznie, mniej awaryjnie itp.

Podsumowując myślę że auta używane zaczną bardzo tanieć, zalecam pół roku się wstrzymać. Auta produkują szybciej niż one się starzeją, jest dużo na rynku, muszą stanieć mocno bo każdy chce mieć auto elektryczne. Które ogólnie rzecz biorąc jest dużo lepsze, pod wieloma ważnymi kontami.

Panika na rynku nowych spalinowych aut jest sztucznie pompowana, ponieważ to już ostatni moment tych aut i chcą jak najwięcej sprzedać po dobrych cenach.