Producent aut elektrycznych bankrutuje

Producent aut elektrycznych bankrutuje, jak dla mnie mało znana niemiecka marka, Next.e.Go Mobile. Niektórzy myślą że to znak, kończących się samochodów elektrycznych. Przecież miało być tak fajne, 300 osób w Niemczech straci pracę, to jakaś tragedia.

Normalne jest że nie każdy pomysł wypali, to że coś jest produkowane w Niemczech, nie oznacza że jest to najlepsze auto. W Niemczech jest też Giga Berlin od Tesla, proszę bardzo zamówienia na dwa lata do przodu. Kiedyś auta niemieckie były najlepsze, ale teraz nawet nasi zachodni sąsiedzi, wybierają np. Amerykańskie od Elon Musk.

Producent aut elektrycznych bankrutuje.

Prawo sprzed 2000 lat… pne;) – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Prawo sprzed 2000 lat. Ciągłe bratobójcze bitwy i wojny między naszymi politykami, sprawiają że niewiele się myśli o przyszłości a ciągle ta przeszłość, wojny i smutne historie.


Wpis inspirowany, wiadomosci.radiozet.pl/Biznes:

„Mogłoby wydawać się, że samochody elektryczne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tymczasem niemiecki producent właśnie oficjalnie ogłosił bankructwo firmy Next.e.Go Mobile, która zatrudnia ponad 300 osób. Firma borykała się z trudnościami finansowymi już od dłuższego czasu.”