Trochę patologii w Sejmie

Trochę patologii w Sejmie zauważyłem, dzięki Sławomir Mentzen – real blog eu (real-blog.eu). Pamiętam jak politycy oburzali się na patocelebrytów, jak to można się opić przed kamerą i pośmiać z kogoś przez telefon.

Oglądałem trochę tego sejmu, jak premier Mateusz Morawiecki będzie tworzył Rząd. Nie wiem ja tego nie widzę, ale może on więcej widzi. Kiedyś fajnie powiedział Barack Obama prezydent USA, nie możemy opierać się na tym co jednostki widzą. Musimy opierać się na tym, co wszyscy widzimy.

W tej sytuacji spytał bym Premiera Mateusza Morawieckiego, z kim będzie tworzyć Rząd. I to by mogło wystarczyć prezydentowi, ale nie tak szybko. To będzie nasza niespodzianka na święta 16 grudnia, bo chyba dopiero wtedy PiS pozwoli rządzić KO. Dziwne bo tyle się mówi o demokracji, a tu Politycy których wybrali Ludzie nie mogą Rządzić. Taka trochę demokracja ale niedoskonała.

Trochę patologii w Sejmie


Pomijając temat tworzenia Rządu którego nie ma, zachowanie posłów jest skandaliczne. Pan Ziobro mówi a tu krzyki że będzie siedział, gdy Inni mówią jest buczenie, darcie, tragedia. Przypomina mi to trochę Denisa Załęckiego i gale freak fight, posłowie lecą do mównicy, by się przekrzykiwać.

Marszałek chce coś powiedzieć a inni go przekrzykują, to jakaś masakra i przedszkole.

https://www.instagram.com/deawuide/