Andrzej Duda ocenia wybory

Andrzej Duda ocenia wybory, i mówi że dla niego wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Nie pamiętam by kiedyś jedna partia Rządziła Polską. Może za krótko się interesuje bo to dopiero parę dekad, może kiedyś było inaczej.

Jak dla mnie to liczą się głosy Polaków. Jeżeli na PO i np. PSL razem, zagłosowało więcej Polaków niż na PiS, to w czym problem ? Czy to nie jest demokracja, taka jaką PiS miało wcześniej. Czasami to nie rozumie naszego Prezydenta, Andrzej Duda ocenia wybory.

Głupia jest ta polityka, pierwsze politycy ustalają zasady. A później jak coś idzie im nie po drodze, to mogą łamać te zasady. Jak np. parę głosowań w sejmie, jeżeli ustawa nie przeszła to cofamy, „przekonamy” paru posłów, i zaraz przejdzie po przerwie.

Teraz to buczenie, przerywanie gdy Marszałek mówi. Bardzo źle się na to patrzy, politycy chcą się brać za Pandora Gate itp. ale lepiej niech zaczną od swojej Hipokryzji i Kultury.

Jest Oświadczenie Prezydenta – real blog eu (real-blog.eu)


Prezydent Andrzej Duda krytykuje opozycję. „Realizowana jest specyficzna forma odwetu”

  • Tegoroczne wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość – mówi prezydent RP Andrzej Duda, tłumacząc, dlaczego zdecydował się powierzyć misję utworzenia rządu Mateuszowi Morawieckiemu, choć większość w Sejmie mają Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga i Nowa Lewica, które podpisały umowę koalicyjną.

Andrzej Duda: Donald Tusk nie będzie moim premierem. Lider PO: Potwierdzam. Nie będę – rp.pl