Agent Tomek atakuje

Agent Tomek atakuje i to z grubej rury, czy Mariusz Kamiński tym razem trafi za kratki ? Zapowiada się ciekawy polityczny spektakl. Mariusz ma kolegę lub może nawet Przyjaciela który jest Prezydentem, to może znowu go ułaskawi.

Agent Tomek to nie jest jedyna osoba która ma haki na Prawo i Sprawiedliwość, póki mają sądy w kieszeni dzięki Minister Ziobro Zbigniew, nic nie dało się zrobić. Ponieważ sądy są podległe politykom, ale jak się zmieni władza to może być ciekawie.

CBA czasami chwali się jak łapie różne mafie np. narkotykowe, Air Ganja, która przemycała między innymi lekarstwo. Lekarstwo które w innych bardziej rozwiniętych, mądrzejszych i bogatszych Krajach, kupuje się w sklepie, np. Waszyngton USA. Ale to inna historia.

Mafia to z definicji organizacja przestępcza która w współpracuje z politykami, więc tam ich trzeba szukać. Agent Tomek atakuje ale to mogą być ślepaki, ponieważ może on chce coś ugrać. Może chce książkę napisać i zarobić parę banieczek.

„Stanisław Żaryn udostępnił oświadczenie ministra koordynatora służb specjalnych, w którym wprost stwierdzili, że były agent CBA kłamie”

Łatwo można to sprawdzić w uczciwym sądzie, wykrywacz kłamstw dla wszystkich. Analiza połączeń, GPS, różne Pegasusy itp. Gdyby chcieć to można to sprawdzić ale nie wiem czy to się stanie, polityka to straszna sprawa. Polscy politycy mają kampanię za kampanią a wojna, może nas już za rok zaskoczyć.

Mam pomysł jak usprawnić Polską politykę, wystarczy że sztuczna Inteligencja będzie na bieżąco analizowała czy oni kłamią. Ponieważ tu jest moim zdaniem największy problem, jeden polityk mówi że jest tak i tak, drugi wychodzi i mówi że jest inaczej.

Prowokacja dziennikarska – real blog eu (real-blog.eu)


„Ludzie Mariusza Kamińskiego przerywają milczenie po głośnym wywiadzie „Agenta Tomka”. Stanisław Żaryn udostępnił oświadczenie ministra koordynatora służb specjalnych, w którym wprost stwierdzili, że były agent CBA kłamie. Politycy Prawa i Sprawiedliwości zarzucają Kaczmarkowi dążenie do uzyskania statusu świadka koronnego.”

Ekipa Kamińskiego przerywa milczenie ws. oskarżeń Agenta Tomka. Tak się bronią:

Ludzie Kamińskiego reagują ws. Agenta Tomka. Tak bronią się po wywiadzie | naTemat.pl

2 komentarze do “Agent Tomek atakuje”

Możliwość komentowania została wyłączona.