Sławomir Mentzen

Sławomir Mentzen to mój Faworyt, trochę denerwuje mnie to jak niektórzy mówią: nie mam na kogo głosować. Myślę że zawsze znajdziemy kogoś, jak nie jakąś partie to chodziarz pojedynczą wybitną jednostkę.

Idź na wybory – real blog eu (real-blog.eu)

Podoba mi się jak ten Pan rozwala system, na swoim kanale w grillowaniu zdisował większość polityków, i to w taki sposób że nie mają prawa obrony. Np. mówi że nie jest przyzwyczajony, do tego że jak jeden człowiek mówi. To inni go słuchają i jest cisza. W naszym sejmie to jest buczenie, skandowanie, krzyki itp…

Ciekawie Sławomir powiedział o Zamrażalce, to taka szafa gdzie chowa się ustawy.


„Konfederacja złożyła w Sejmie projekt ustawy zwiększającej kwotę wolną od podatku do 60 tys. zł. Eksperci zwracają jednak uwagę, że w dokumencie znalazł się zapis zmniejszający sam podatek. „To znaczy, że kwota wolna wyniesie pół miliona złotych” — stwierdziła Małgorzata Samborska z firmy audytorsko-doradczej Grant Thornton.

O ustawie zrobiło się głośno za sprawą zapisu o „kwocie zmniejszającej podatek”, a nie kwocie wolnej od podatku. „Jeśli »kwota zmniejszająca podatek« ma faktycznie wynosić nie mniej niż 60 tys. zł, to znaczy, że kwota wolna wyniesie 500 tys. zł” — oceniła doradczyni podatkowa Małgorzata Samborska.”

Sławomir Mentzen tłumaczy wpadkę Konfederacji. „Nie miałem z tym nic wspólnego” – Wiadomości (onet.pl)