Tomasz Szmydt współpracuje z Białorusią

Tomasz Szmydt współpracuje z Białorusią. Pamiętam, że dawno temu czytałem świetne książki Davida Morrella. Jego wspaniałe dzieła opowiadały o szpiegach, życiu i trudnej służbie. Obecnie niektóre media sugerują, że najsłynniejszy polski szpieg został pobity, lub to część gry mającej na celu poprawę wizerunku.

Ocieplenie wizerunku miałoby polegać na tym, że być może nie chciał ujawnić wszystkiego, więc został pobity. Nie wiem, jak było naprawdę, ale dla mnie, jak i dla większości normalnych ludzi, jest to ogromne zaskoczenie. Jedno jest pewne: cały świat o tym mówi, bo jest to temat wart dyskusji.

Tomasz Szmydt współpracuje z Białorusią.

Najbardziej znanym szpiegiem jest chyba 007, czyli James Bond, Hans Klos i inni, a obecnie Tomasz Szmydt zdobywa największą popularność. Dla mnie to dziwne, że osoba tak zamożna i wpływowa pozwoliła się zwerbować, mimo że szpiegów generalnie się nie lubi, a Rosja z pewnością z czasem ujawni jego prawdziwe oblicze.

David Morrell – real blog (real-blog.eu)

Dziś skończyłem moją czwartą książkę tego pisarza, „Fałszywa Tożsamość” jest ona uznawana przez. Wiki za najwybitniejsze dzieło literackie autora, Ja jednak nie czuje jakiejś wyjątkowości z poprzednimi książkami. David Morrell – Bractwo Tom I – Bractwo Róży, David Morrell – Bractwo Tom II – Bractwo Kamienia. David Morrell – Bractwo Tom III – Bractwo Nocy i Mgły, można powiedzieć że nawet trochę się zawiodłem poniewiaż czytając.


Inspirowane onet.pl

„Tomasz Szmydt opublikował w piątek w mediach społecznościowych propagandowe nagranie, na którym wychwala białoruskiego dyktatora Aleksandra Łukaszenkę. Uwagę komentatorów zwrócił jednak głównie wygląd mężczyzny. Na filmie zobaczyć można, że zbiegły na Białoruś były sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. I bohater ujawnionej przez Onet afery hejterskiej może mieć siniaka pod prawym okiem. Uwagę zwracają także inne szczegóły.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *